Volkan Demirel, Kerem Atakan Kesgin'e küfür etti, iddiası... "Hala futbolculukta kalmış..."

Sivasspor kaptanı Ziya Erdal, Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel'in, takım arkadaşı Kerem Atakan Kesgin'e küfür ettiğini söyledi: "Rakip takım hocası, bizim 20 yaşındaki oyuncumuz Kerem Atakan'a küfür etti. Hocanın hala futbolculukta kaldığını düşünüyorum. Yakışmadı. Çocuk, maçın sevincini yaşayacağına şimdi gözyaşı döküyor. "

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

Sivasspor'un Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Fatih Karagümrük'ü 1-0 mağlup ederek yarı finale yükseldiği maçın ardından Sivasspor kaptanı Ziya Erdal, Fatih Karagümrük Teknik Direktörü Volkan Demirel'in, takım arkadaşı Kerem Atakan Kesgin'e küfür ettiğini söyledi.

Tecrübeli futbolcu, "Fatih Karagümrük maçının sonunda tatsız olaylar yaşandı. Rakip takım hocası, bizim 20 yaşındaki oyuncumuz Kerem Atakan'a küfür etti. Hocanın hala futbolculukta kaldığını düşünüyorum. Yakışmadı. Çocuk, maçın sevincini yaşayacağına şimdi gözyaşı döküyor. Çok zoruna gitmiş. Rakip takım hocası, bizim milli takım oyuncumuza küfür edemez. Oyuncu şu an galibiyeti kutlayacağına içeride ağlıyor, ağrına gitmiş." dedi.

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay maçın ardından verdiği röportajda Volkan Demirel'in Kerem Atakan Kesgin'e küfür ettiği iddiası ile ilgili konuştu.

Tecrübeli çalıştırıcı, "Böyle bir şey olduğunu zannetmiyorum, neler olduğunu göremedim. Bir şey olduysa üzücüdür ama Volkan hocanın, bir teknik direktörün öyle bir şey yapacağına inanmıyorum." yorumunda bulundu.

Volkan Demirel, Kerem Atakan Kesgin'e küfür etti, iddiası... "Hala futbolculukta kalmış..."

 

Volkan Demirel, Kerem Atakan Kesgin'e küfür etti, iddiası... "Hala futbolculukta kalmış..." ile ilgili etiketler Sivasspor Volkan Demirel kerem atakan kesgin Ziraat Tükiye Kupası Rıza Çalımbay fatih karagümrük Ziya Erdal
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.