"Vida için resmi teklif yok"

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş LASK Linz maçı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş LASK Linz maçı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

İşte Şenol Güneş'in açıklamaları:

"Avrupa'da her maç önemli, ilk maçta gol yemeden kazanmak önemlidir. Gücümüzü biliyoruz. Rakibin 3 senedir birlikte oynayan bir takımı var. Umarım hem güzel oynarız, hem kazanırız. O gücümüzün olduğunu da biliyorum."

"VIDA IÇIN RESMI BIR TEKLIF GELDIĞI BANA SÖYLENMEDI"

"Transferle ilgili ay sonuna kadar zaman var. Giden, gelen olabilir. Kulübün şartları nedeniyle, transfer giden oyuncular üzerinden yürütüldüğü için sabırlı olmak gerekiyor. Bazen kalmasını istediğiniz oyuncular gidebilir, bazen almak istediğiniz olmayabilir. Vida için resmi bir teklif geldiği bana söylenmedi. Konuşulan çok şey var ama resmi teklif yok."

"ŞU ANDA ELIMIZDEKI OYUNCULARLA YARIŞACAĞIZ"

"Düşüncelerimizi paylaşıyoruz, yönetim de elinden gelen gayreti gösteriyor. Umarım en iyi sonuç ortaya çıkar. Şu anda elimizdeki oyuncularla yarışacağız. Bunların bazıları hazır, sonradan gelen arkadaşlar var."

"Takım demek, yönetimin, hocaların, personelin, hatta medyanın birlikte olduğu bir takımdan bahsediyoruz. O havayı yakalamış değiliz. İlk maçın şartları farklıydı, bu maç farklı olacak. Lige başladıktan sonra 4-6 hafta içinde takım belli seviyesini gösterir."

"MAÇLARIMIZI KAZANABILECEĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ"

"Giden oyuncularımız olabiliyor, bu yine mümkün olabilir. Şu aşamada maçlarımızı kazanabileceğimizi düşünüyoruz. Sabırlı olup, çok çalışarak, çok isteyerek önümüzdeki maçları kazanmak istiyoruz."

"Vida için resmi teklif yok" ile ilgili etiketler Şenol Güneş Beşiktaş
GÜNÜN VİDEOSU

Ölümün kıyısından döndü! TV izlerken kurşun kafasını böyle sıyırdı

Yalova'da gece bekçiliği yapan vatandaş, iş yerinde televizyon izlediği sırada bir yorgun mermi tavanı delerek başını sıyırıp koltuğa düştü. Ölümden dönen İdirs Fidan isimli vatandaşın yaşadığı korku dolu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.