Vicdansız kasaptan skandal hareket: Keseceği boğayı balyozla başına vurarak öldürdü!

Mardin Kızıltepe'de cani bir kasap, gözlerini bağladığı boğanın başına defalarca balyozla vurup öldürdü. Skandal görüntüler sonrası cani kasap M.Y. ile 3 şüpheli gözaltına alındı.

MardinKızıltepe'de bir kişi, ahırda kesimini yapacağı gözlerini bağladığı boğayı başına defalarca balyoz vurup, öldürdü.

Vicdansız kasaptan skandal hareket: Keseceği boğayı balyozla başına vurarak öldürdü!

Görüntüler ortaya çıkınca, sosyal medyada büyük tepki çekti. Harekete geçen polis, görüntülerin kırsal Hocaköy Mahallesi'nde çekildiğini tespit etti. Jandarma ile ortak çalışma başlatan ekipler, kasaplık yaptığı belirlenen M.Y. ile 3 kişiyi gözaltına aldı.

Vicdansız kasaptan skandal hareket: Keseceği boğayı balyozla başına vurarak öldürdü! - Resim : 2

Şüphelilerin jandarmadaki işlemleri sürerken, görüntüde çekim yapan kişinin Kürtçe konuşarak, M.Y.’yi yönlendirip, hayvanın sersemleştiğini, kendine gelmeden hemen başını kesmesi gerektiğini söylediği duyuldu.

Vicdansız kasaptan skandal hareket: Keseceği boğayı balyozla başına vurarak öldürdü! - Resim : 3

Vicdansız kasaptan skandal hareket: Keseceği boğayı balyozla başına vurarak öldürdü! ile ilgili etiketler Mardin Kızıltepe
GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.