Venezuela'da muhalif lider Guaido'ya büyük şok: Yaka paça dışarı attılar

Venezuela'da darbe girişimi başlayan muhalif lider Juan Guaido gittiği restoranda şoke eden bir olay yaşadı. Muhalif lider, restorandan yaka paça dışarı atıldı. Arbede sırasında gömleği yırtılan Guaido çareyi kaçmakta buldu. Guaido'nun restorandan kovulduğu anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

2019 yılında ülkesinde darbe girişimini başlatan muhalif lider Juan Guaido, gittiği bir restorandan yaka-paça dışarı atıldı. Gömleği de yırtılan Guaido, çareyi kaçmakta buldu.

Venezuela’da 23 Ocak 2019'da kendini “geçici devlet başkanı” ilan eden ve başta ABD olmak üzere birçok Latin Amerika ile Batı ülkesinin desteğini alan muhalif lider Juan Guaido, ülkesindeki bir restorana yemek için gitti. Burada büyük tepki ile karşılaşan Guaido, önce birkaç kelime ile kendisini anlatmaya çalıştı ancak beceremedi.

DAYAK YEDİ, RESTORANDAN KAÇTI

Guaido’yu oturduğu sandalyeden kaldırılan müşteriler, onu restoranın kapısına doğru itmeye başladı. Bu sırada sandalyeler havada uçuştu. Gömleği yırtılan Guaido, çareyi kaçmakta buldu.

SALDIRI ANI KAMERADA

Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro’nun muhalifi olarak bilinen Guaido’nun bu halleri cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Venezuela'da muhalif lider Guaido'ya büyük şok: Yaka paça dışarı attılar ile ilgili etiketler Venezuela Saldırı guaido restoran