Velilerin saat isyanı! "Okula mı gönderiyoruz Zeytin Dalı Operasyonu'na mı"

Çocuğunu sabah karanlıkta okula gönderen babanın güldüren tepkisi sosyal medyada gündem oldu. Ailelerin her fırsatta tepki gösterdiği bu uygulamaya, bir baba 'Okula mı gönderiyoruz Zeytin Dalı Operasyonu'na mı?' notu düştüğü bu video ile bakın nasıl tepki gösterdi...

Türkiye’de 2016 yılından bu yana geçerli olan kalıcı yaz saati uygulaması nedeniyle milyonlarca öğrenci sabahın erken saatlerinde, hava aydınlanmadan okula gitmek zorunda kalıyor. 

Ailelerin her fırsatta tepki gösterdiği bu uygulamaya bir baba sosyal medyada tepki gösterdi.

Sabah saati zifiri karanlıkta kızını okula göndermeye hazırlayan baba çektiği video ile saat uygulamasına tepki gösterdi.

Baba, esprili bir dille eleştirdiği uygulamayı "Okula mı Gönderiyoruz Zentindalı Operasyonuna mı?" başlıklı video ile tepki gösterdi. Video kısa sürede gündem oldu.

"SOKAKTA BİR TEK BİZ, BİR DE BASKINA GİDEN ÖZEL HAREKAT VAR"

İzmir’de çocuğunu okula götüren bir veli, söz konusu uygulamaya isyan etti. Anne “Sokakta bir tek biz, bir de baskına giden özel harekat var” dedi.

Çocuğunun çantasının ağırlığına da dikkat çeken anne, kış saati uygulamasına geçilmesi için Millî Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’e seslendi. Anne, “Yapmayın Allah’ınızı severseniz yazıktır günahtır, Milli Eğitim Bakanı çok ciddi söylüyorum genç kızlar için çocuklar için şu okul saatlerini bir düzenleyin” diye konuştu

Velilerin saat isyanı! "Okula mı gönderiyoruz Zeytin Dalı Operasyonu'na mı" ile ilgili etiketler Öğrenci Okul

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."