Vatandaşlar İETT’den sonra şimdi de cenaze arabasını itti!

Haftanın neredeyse her günü bozulan metrobüs ve otobüsler sebebiyle zor durumda kalan İstanbullu vatandaşlarbu kez de yolda kalan cenaze aracı sebebiyle mağdur oldu. Cenazeyi yetiştirmek isteyen vatandaşlar çareyi aracı itmekte buldu. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bozulan, yolda kalan toplu taşıma araçları sebebiyle İstanbulluları isyan ettiren İBB, gelen tüm tepkilere rağmen önlem almamaya devam ediyor. Haftanın neredeyse her günü bozulan metrobüs ve otobüsler sebebiyle zor durumda kalan İstanbullu, bu kez de yolda kalan cenaze aracı sebebiyle mağdur oldu.

ŞİMDİ DE CENAZE ARACI YOLDA KALDI

İstanbul'da bir cenaze aracının bozulması üzerine vatandaşlar çareyi aracı itmekte buldu. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

 

Vatandaşlar İETT’den sonra şimdi de cenaze arabasını itti! ile ilgili etiketler İstanbul İETT
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.