Van Başkale'de uyuşturucu tacirlerine bir operasyon daha! Kayalıklar arasında bulundu...

Van'ın Başkale ilçesi kırsalında jandarma ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda 200 kilo toz esrar ve 500 adet sentetik ecza hap ele geçirildi. Uyuşturucuların kayalıkların arasına gizlenmiş olduğu belirtildi.

Van Valiliğinden yapılan açıklamada, terörün finansmanının önlenmesi çerçevesinde 19 Ağustos 2022 günü saat 12.00 sıralarında Van İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince Başkale ilçesi kırsalında arama/tarama faaliyeti yapıldığı belirtildi.

KAYALIKLARA GİZLENMİŞ

Açıklamada, “Başkale ilçesi kırsalında kayalıklar arasına gizlenmiş vaziyette 200 kilogram toz esrar maddesi ve 500 adet sentetik ecza hap ele geçirilmiş olup, olay ile ilgili şüphelilerin yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir. Bölgemizde halkımızın huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik çalışmalar, yine halkımızın desteğiyle daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam edecektir” denildi.

Van Başkale'de uyuşturucu tacirlerine bir operasyon daha! Kayalıklar arasında bulundu...

Van Başkale'de uyuşturucu tacirlerine bir operasyon daha! Kayalıklar arasında bulundu... - Resim : 2

Van Başkale'de uyuşturucu tacirlerine bir operasyon daha! Kayalıklar arasında bulundu... ile ilgili etiketler Van uyuşturucu başkele tacir kayalık

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Yavuz Ağıralioğlu "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor" diyen Öztrak'ı ti'ye aldı!

İYİ Partili eski vekil Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir canlı yayında muhalefeti ti'ye aldı. Faik Öztrak'ın "AK Parti muhalefeti dağıtmak istiyor." sözlerini değerlendiren Ağıralioğlu, "Olağanüstü bir tespit. Demek ki siyasi zeka yenildikçe açılıyor" dedi.