Valilik açıkladı: Zonguldak'ta okullar tatil!

Zonguldak Valiliği, şehirde meydana gelen kuvvetli yağış ve fırtına sebebi ile 27 Kasım Pazartesi günü kentte eğitime ara verilmesi kararı alındığını açıkladı.

Zonguldak'ta etkili olan sağanak yağış ve fırtına kentte iki kişinin hayatını kaybetmesine neden olmuştu. Zonguldak Valiliği Meteoroloji tarafından yapılan hava durumu uyarıları kapsamında okulları tatil etme kararı aldı.

Zonguldak Valiliği tarafından yapılan açıklama şöyle: 

"Kuvvetli yağış ve fırtınanın meydana getirebileceği çatı uçmaları, su baskını, ağaç ve direk devrilmesi ile ulaşımda aksamalardan oluşacak olumsuz hava koşullarından dolayı İlimiz genelinde 27 Kasım 2023 Pazartesi günü tüm resmi-özel örgün ve yaygın eğitim kurumlarında (rehabilitasyon merkezleri ve özel kurslar dahil) eğitim öğretime bir gün süreyle ara verilmiştir. İlimiz Genelinde kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel de 27 Kasım 2023 tarihinde bir gün idari izinli sayılacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

Valilik açıkladı: Zonguldak'ta okullar tatil! ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."