Uzun yıllardır kanserle mücadele ediyordu! Fenomen Ayşenur Parlak vefat etti

Uzun yıllardır kanserle mücadele eden sosyal medya fenomeni Ayşenur Parlak, vefat etti. Parlak'ın acı haberini eşi Savaş Parlak duyurdu. Ayşenur Parlak, 37 yaşındaydı.

Sosyal medyada yayınladığı videolarla tanınan Ayşenur Parlak, uzun yıllardır mücadele ettiği kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti. 37 yaşındaki Parlak'ın ölüm haberini eşi Savaş Parlak, takipçileriyle paylaştı.

12 yaşından beri kanserle mücadele eden fenomen Ayşenur Parlak, 12 yaşında ikinci evre kemik kanserini, 27 yaşında birinci evre meme kanserini, 30 yaşında da üçüncü evre lenfomayı yendi. 33 yaşında kolon kanserine yakalandığını öğrenen Parlak, dördüncü evreyle mücadele ediyordu. Parlak, tedavi süreçlerini sosyal medya hesabından yayınlıyordu. . Parlak dün akşam saatlerinde kaldırıldığı yoğun bakımda yaşamını yitirdi. 

Uzun yıllardır kanserle mücadele ediyordu! Fenomen Ayşenur Parlak vefat etti

EŞİ ACI HABERİ DUYURDU! 'HÜKÜM ALLAH'IN...'

Eşi Ayşenur Parlak'ın dün akşamki durumuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

 "Yoğun bakım doktoru ile görüştük. Biz sadece solunumu durdu diye biliyorduk kalbi de durmuş. Tekrar çalışmaya başlamış, entübe etmişler. Günde bir sefer bilgi vereceklermiş, yarın akşamüstü tekrar görüşeceğiz yoğun bakım doktoru ile. Benim de bildiğim bu kadar. Lütfen benim telefonumu aramayın, bir gelişme olursa benim telefonumu arayacaklar, meşgul olmasın. Allah rızası için çokça dua."

Savaş Parlak, eşi Ayşenur Parlak'ın fotoğrafını paylaşarak acı haberi duyurdu. ''Tek tesellim yeminimi tuttum'' diyen Savaş Parlak, paylaşımına şu notu düştü:

"Hüküm Allah'ın. Ben yıllardır bu bildirimi atmamak için çok dua ettim keşke önce ben gitseydim. Sayfalarca yazsam da anlatamayacağım nasıl olsa hislerimi. Maalesef Allah bu kadar yazmış. Yanımızda olan dua eden seven herkesten Allah razı olsun. Ruhuna duayı kesmeyin Allah rızası için. Tek tesellim ben yeminimi tuttum hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü günde ölüm bizi ayırana dek" ifadelerini kullandı.

Uzun yıllardır kanserle mücadele ediyordu! Fenomen Ayşenur Parlak vefat etti - Resim : 2

CENAZE BİLGİLERİNİ PAYLAŞTI!

Ayşenur Parlak'ın cenaze bilgilerini paylaşan Savaş Parlak, ''Cenazemin yarın ikindi namazında Kuşadası'nda defnedilecek. Cami ve mezarlık bilgisi yarın sabah paylaşılacak.'' dedi.

AYŞENUR PARLAK KİMDİR? 

1986 yılında İzmir'de dünyaya gelen Ayşenur Parlak, İstanbul'da üniversiteyi kazanarak Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olduktan sonra ihracat uzmanı olarak kariyer hayatına başladı. Eşi ile üniversitede tanıştı ve nişanlandı. Nişan sürecinde meme kanserine yakalandığını öğrendi ve 1 ay içerisinde evlenerek tedavisine başladı.

Evlendikten sonra tedavi olan Ayşenur Parlak başarılı süreçten sonra vergi memuru olarak çalışmaya devam etti. Parlak, "10 Amazon Yüksek Doz Yaşam" kitabının yazarlarından biri oldu.

Uzun yıllardır kanserle mücadele ediyordu! Fenomen Ayşenur Parlak vefat etti ile ilgili etiketler vefat
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hasta ziyaretinde gülümseten diyalog! "Finike yoluna tünel isterim"

Antalya Şehir Hastanesi'nde tedavi gören hastaları ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan ile hasta arasında gülümseten diyalog yaşandı: "Ne istiyorsun deme sakın. Yoksa Finike yoluna tünel isterim."