Uzaylıya benzeten kızın görüntüleri! Baba şiddeti!

Uzaylıya benzeten kızın görüntüleri! Babası tarafından acımasızca dövülen genç kız Tuğba A.'nın görüntüleri gündeme oturmuştu.Tuğba A. önceden ise metrobüste kendisinden habersiz çekilen bir görüntüsüyle konuşulmuştu. İşte Uzaylıya benzeten kızın görüntüleri! Detaylar haberimizde...

Uzaylıya benzeten kızın görüntüleri! Tuğba A'nın babası tarafından dövüldüğü görüntüler ile geçen hafta konuşulmuştu. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerin ardından baba Muzaffer A. tutuklandı.Tuğba A.'nın daha önce de sosyal medyada kendisinden habersiz çekilen bir görüntüsüyle gündeme geldiği ortaya çıktı. İşte o görüntüler...

İstanbul'da yaşayan Tuğba A'.nın babasından öldüresiye yediği dayak ile Türkiye'nin gündemine oturdu. Sosyal medyaya yansıyan görüntülerin ardından baba Muzaffer A. tutuklanırken, olayın ardından görüntülerle ilgili birçok iddia ortaya atıldı.

Uzaylıya benzeten kızın görüntüleri!  Baba şiddeti!

Bunlardan biri de Tuğba A.'nın annesine şiddet uyguladığı ve babasının ona engel olmak istediği yönündeydi.

Ancak Tuğba A.'nın yakın arkadaşı bu iddianın yalan olduğunu söyledi.

Tuğba’nın şiddet gördüğü videoyu sosyal medyada yayınlayan arkadaşı Melike Köroğlu, Tuğba’nın son durumunu şöyle anlattı:
“Tuğba şu an hiç iyi durumda değil. Konuşmak istemiyor. Sosyal medyada kendisi için yazılan spekülatif şeyleri de öğrenmiş. İnsanlar bir çok şey yazıyorlar. Aslında Tuğba’nın annesine şiddet uyguladığını söylüyorlar. Bunun hiç alakası yok. Şu anda bile o annesinin öz bakımlarını yapmakla meşgul. Babası gözaltına alındıktan sonra üzüldü. ‘Nasıldır?’, ‘Ne yapıyordur ki?’ dedi. Ama genel anlamda babasının kendisinden uzak durmasını istiyor ve ondan çok korkuyor. Tuğba’nın babası genel anlamda kız çocuklarını sevmiyormuş. Bu Tuğba özelinde de değil. Mesela Tuğba’nın erkek kardeşiyle arası gayet iyi.”

Uzaylıya benzeten kızın görüntüleri!  Baba şiddeti! - Resim : 2

İLGİNÇ KIYAFETLİ KIZ

Bu arada Tuğba A.'nın daha önce de sosyal medyada kendisinden habersiz çekilen bir görüntüsüyle gündeme geldiği ortaya çıktı.

Plastik takma kulakları, saç ve makyajıyla metrobüste kendi kendine konuşurken bir sosyal medya kullanıcısı tarafından metrobüste görüntülenen Tuğba A. “uzaylı”ya benzetilmişti.

Uzaylıya benzeten kızın görüntüleri! Baba şiddeti! ile ilgili etiketler İstanbul metrobüs Uzaylı
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İlham Aliyev ve Fulya Öztürk arasındaki diyalog gündem oldu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Azerbaycan lideri İlham Aliyev'in Nahçıvan'da gazeteci Fulya Öztürk ile aralarında geçen diyalog sosyal medyada gündem oldu.