Uyanış Büyük Seçuklu seti karıştı! Oyuncular apar topar ara verdi

TRT 1 ekranlarının bu sezon en iyi performans gösteren dizilerinden Uyanış Büyük Selçuklu dizisi, başladığı günden bu yana soluksuz takip ediliyor. Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Mehmet Özgür, Gürkan Uygun gibi starların yer aldığı dizinin seti karıştı. Çekimlere ise apar topar ara verildi.

Başladığı günden bu yana Pazartesi akşamları reytinglerini kimseye kaptırmayan dizi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi 22 Mart Pazartesi yeni bölümü yayınlanmayacağı açıklandı. Bu aralar tüm dizi setlerinde görülen koronavirüs paniği Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin setinde de yaşandı. Bu sebeple dizinin çekimlerine bir süreliğine ara verildi.

22 Mart Pazartesi akşamı yeni bölümü yayınlanmayacak olan Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin yerinde TRT 1 ekranlarında son dönemin başarılı yapımlarından olan ve unutulmaz sporcu Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alan "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" filmi yayınlanacak.

Ülkemiz ve dünya sporu için önemli isimlerden olan ve kaldırdığı kilolarla insanüstü performans göstererek defalarca Olimpiyat Şampiyonluğu yaşamış Naim Süleymanoğlu'nun hayatını konu alan film 22 Mart Pazartesi TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu - Teaser (25 Ekim'de Sinemalarda) - YouTube

Uyanış Büyük Seçuklu seti karıştı! Oyuncular apar topar ara verdi ile ilgili etiketler deprem Uyanış: Büyük Selçuklu naim süleymanoığlu