Usta oyuncu Tolga Savacı hayatını kaybetti

Sinemanın usta oyuncusu Tolga Savacı geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Savacı'nın ölüm haberini ise eşi Nermin Bezmen duyurdu. İşte detaylar...

Türk Sineması'nın usta ismi Tolga Savacı geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. 60 yaşında hayatını kaybeden Savacı'nın ölüm haberini ise eşi Nermin Bezmen duyurdu.

Bezmen Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Savacı'nın acı haberini şu sözlerle paylaştı: 

"Yüreğim kanıyor!Kanıyor!Kaybettim, dev yürekli sevdiceğimi... Ansızın çıktı sonsuza yolculuğuna... Ben yerle gök, yangınlarla buzlar arasında kayıplarda...
Canım Sibel, Zeynep Savacı, canım evlatlarım Pamira, Cazım, Ariella, Shawn, canım torunlarım Pia, Shaya, Luna derin acımızı yaşıyoruz..."

Tolga Savacı ile Nermin Bezmen 5 yıllık birlikteliğin ardından 2015 yılında Bebek Ayşe Sultan Korosu’nda nikah masasına oturmuştu.

SİBEL SAVACI'DAN YÜREK BURKAN PAYLAŞIM

Tolga Savacı'nın ablası Sibel Savacı da acı haberin ardından Instagram sayfasında mesaj yayınladı:

"Güzel ruhlum , koca yüreklim, savaşçı
Canım kardeşim, dostum, arkadaşım... Tolga Savacı maalesef ansızın aramızdan ayrıldı.
Huzur içinde uyu birtanem, değerli, bir tanecik kardeşimiz.... Tarifsiz üzgünüz... Değerlerinle, gönlünle tüm varlığınla bu yaşamı bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz..
Bir tanemiz evladı Atilla'ya, sevgili eşi Nerminciğime, tüm sevenlerine de sabır dilerim...
Huzur içinde uyu, yolun ışık olsun...Tolgam."

 

 

Usta oyuncu Tolga Savacı hayatını kaybetti ile ilgili etiketler Tolga Savacı
GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.