Ünlü şarkıcı zor günlerini anlattı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan '2.Sayfa' programına 80'li yıllara damga vuran ünlü şarkıcı Yeliz konuk oldu. Geçmişte yaşadığı zor günlerinden bahseden Yeliz çarpıcı açıklamaları dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı Yeliz Eker, katıldığı televizyon programında geçmişte atlattığı zor günlerini anlattı. 'Bu Ne Dünya Kardeşim', 'Yalan' ve 'Ağla Kalbim' şarkılarıyla adından söz ettiren ünlü şarkıcı yaşadığı zor günleri şu sözlerle anlattı:

 ''Su alacak param yoktu, musluk suyu içiyordum.Ben zamanında çok zor günler geçirdim. Varlığı da gördüm yokluğu da. Dibe vurduğum zamanlar oldu. Musluktan plastik su şişesine su doldurup o suyu kaynatıp içiyordum. Su alamaz hale gelmiştim bir dönem. İsmini veremeyeceğim çok yakın bir dostum yardımda bulundu. Bu zor günler dört sene sürdü. Sahilde oturuyordum ama musluktan su kaynatıp içiyordum. Kimseye belli etmedim yokluğu.'' ifadelerinde bulundu."

Ünlü şarkıcı zor günlerini anlattı!

Ünlü şarkıcı zor günlerini anlattı! ile ilgili etiketler Şarkıcı
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.