Ünlü gazeteci "Teşkilat"ın kadrosuna katıldı

TRT 1’in başarılı dizisi “Teşkilat”ın oyuncu kadrosuna ünlü gazeteci Ahmet Utlu dahil oldu. Utlu, yeni bölümleri her hafta heyeanla beklenen dizide "Şef" adlı karakteri canlandıracak.

Mevlüt Yüksel
Mevlüt Yüksel

 TRT 1'de yayınlanan "Teşkilat" adlı dizinin yeni bölümünde yeni bir karakter yer alacak. Gazeteci Ahmet Utlu dizinin merakla beklenen yeni bölümünde ‘Şirket’in önemli isimlerinden biri olan ve Şef namıyla tanınan gizemli bir karaktere hayat veriyor.

ÇİFTLİKTE AJAN YETİŞTİRİYOR!

Tecrübeli bir ajan olan "Şef", yıllarca sahada operasyonlara katılarak ‘Şirket’ adına birçok faaliyette bulunduktan sonra saha operasyonlarından çekilmiş, ardından,”Çiftlik” adını verdiği eğitim kampında eşsiz yeteneklerle donatılmış casusları yetiştiriyor.

Ünlü gazeteci "Teşkilat"ın kadrosuna katıldı

AJANLAR YETİM ÇOCUKLARDAN SEÇİLİYOR!

"Şef’in" yetiştirdiği bu özel yetenekli ajanlar genelde yetimlerden seçiliyor. Şef’in ajanları küçük yaşlardan itibaren zorlu eğitimlerden geçerken, hazır hale geldiklerinde tüm dünyada Şirket adına faaliyet göstermekte ve mutlak suretle Şef’e itaat ediyorlar.

Ünlü gazeteci "Teşkilat"ın kadrosuna katıldı - Resim : 2
 
DENGELERİ DEĞİŞTİRECEK!

TRT 1’in reyting rekortmeni dizisi “Teşkilat”ın altıncı bölümünde Ceren’i (Ezgi Eyüboğlu) son anda namlunun ucundan kurtaran ve ardından nasihatleri ile yol gösteren Şef, hikayede dengeleri değiştirecek bir isim olduğunun sinyallerini verdi.”Teşkilat” yeni bölümüyle, 18 Nisan Pazar akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında olacak.

Ünlü gazeteci "Teşkilat"ın kadrosuna katıldı - Resim : 3

Ünlü gazeteci "Teşkilat"ın kadrosuna katıldı ile ilgili etiketler TRT 1 teşkilat şef ahmet utlu
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.