Ünlü astrolog Dinçer Güner uyardı: Bu gece saat 23:31'e dikkat: Hepimizi etkileyecek!

Yaptığı çarpıcı yorumlarla dikkatleri üzerine çeken ünlü Astrolog Dinçer Güner, 'Bu gece 23.31'e dikkat' diyerek herkesi uyardı. Gökyüzünde 4 gün boyunca sürecek bir astrolojik gelişmeyi duyuran Güner, dikkat edilmesi gereken noktaları tek tek sıraladı.

Koronavirüs pandemisi henüz ortaya çıkmamışken ünlü astrolog Dinçer Güner, katıldığı bir televizyon programında global bir salgın krizinden söz etmişti.

SAAT 23:31'E DİKKAT

Koronavirüs pandemisini bilmesiyle dikkatlerin üzerine çekildiği Dinçer Güner, sosyal medya hesaplarından bu kez 24 Mayıs Salı günü saat 23.31'e dikkat çekerek dikkat çeken yorum ve tavsiyelerde bulundu.

Güner, 24 Mayıs 2022’de gerçekleşecek olan gökyüzü olayını şöyle özetledi:

“Salı günü Ay 23.31 ile 23.39 arasında boşlukta olacak, akabinde Koç burcuna geçecek. Venüs ile Satürn arasında olumlu bir etkileşim olacak.

4 GÜN BOYUNCA SÜRECEK

Etki süresi +/- 4 gün… Özel hayatın sorunlarını tespit etmek ve bu sorunlar üzerine ciddi konuşmalar yapmak için ideal.

İLİŞKİLERE DİKKAT!

Bugün keyiflerden çok sorumlulukların üzerine eğileceğiz. İşlere odaklı ve gerçekçi olmak zorundayız. İlişkilere elbette dikkat!

ABARTIDAN KAÇININ

Aşırı isteklerden ve abartıdan kaçınmalı. Bizden daha yaşlı ve tecrübeli kişilerin fikirlerinden ve tavsiyelerinden faydalanmak isteyebiliriz.

UZUN SÜREBİLECEK İLİŞKİNİN TEMELİ ATILACAK

Hatta uzun sürebilecek ilişki veya ortaklıkların temeli atılabilir. Hatta bu dönem yaşça sizden büyük kişilere karşı ilgi duyabilirsiniz.

YATIRIM YAPMAK İÇİN HARİKA BİR DÖNEM

Mevcut ilişkilerdeki sorunları çözmek adına masaya yatırmak içinde harika bir dönemdir. Bu dönem yatırım yapmak, paramızın değerini bilerek harcamalarımızı ona göre yapmak daha olasıdır."

Ünlü astrolog Dinçer Güner uyardı: Bu gece saat 23:31'e dikkat: Hepimizi etkileyecek! ile ilgili etiketler Mayıs dinçer güner astrolog 2022
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...