Ümit Özdağ'dan LGBT yorumu: "Bu tercihtir devletin de bir şey söyleme hakkı yoktur"

Söylemleriyle sık sık gündeme gelen Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, LBGT'lilere yönelik ""Buna hiçbir şey söylemeye hakkımız yok bu bir tercih ve bu tercihe de devletin bir şey söyleme hakkı yok. Kişilerin de müdahil olmaya hakkı yok. Niye engelleyeyim kardeşim?" açıklamalarını yaptı.

Hükümet, aile yapısının korunmaya alınması adına anayasa değişikliği teklifi üzerinde çalışmalarını sürdürürken, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan LGBT'lilere destek açıklaması geldi.

Katıldığı YouTube yayınında "LGBT'lilerle ilgili hiçbir söyleminiz yok." hatırlatması yapılan Özdağ,şu ifadeleri kullandı:

"Buna hiçbir şey söylemeye hakkımız yok bu bir tercih ve bu tercihe de devletin bir şey söyleme hakkı yok. Kişilerin de müdahil olmaya hakkı yok. Niye engelleyeyim kardeşim? Anayasa'da yazıyor"

 

 

Ümit Özdağ'dan LGBT yorumu: "Bu tercihtir devletin de bir şey söyleme hakkı yoktur" ile ilgili etiketler Ümit Özdağ LGBT

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Starbucks protestocusu önce kahve içenlere küfür etti sonra polise tokat attı

Niğde’de İsrail'i protesto amacıyla Starbucks'ta oturanları protesto etmek isteyen bir şahıs, müşterilere küfür ve hakaret edince tartışma çıktı. Olay yerine gelen polise de saldıran şahıs gözaltına alındı.