Uğur Yücel 'Neyzen Tevfik Hiç' ile tiyatro sahnelerinde!

Usta oyuncu Uğur Yücel, yıllar sonra tiyatro sahnelerine geri dönüyor. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği 'Neyzen Tevfik Hiç' oyunu ile kasım ayında tiyatroseverler ile buluşacak. Neyzen Tevfik'in doğum yeri olan Bodrum’da prömiyerini gerçekleştirecek oyun, prömiyerinin ardından İzmir ve İstanbul’da ilk kez perdelerini açacak.

Usta oyuncu Uğur Yücel, yıllar sonra tiyatro sahnelerine Neyzen Tevfik’i canlandırdığı tek kişilik oyunu 'Neyzen Tevfik Hiç’ ile dönüyor.

Seyirciler, ölümsüz neyzen ve şair Neyzen Tevfik’in büyüleyici 'Hiç’lik yolculuğuna Yücel’in performansıyla ortak olacak. Uğraş Güneş’in yazdığı, Can Yücel’in yönettiği, BKM imzalı oyunda dekor ve ışık tasarımı ile müziği Cem Yılmazer üstleniyor.,

Uğur Yücel 'Neyzen Tevfik Hiç' ile tiyatro sahnelerinde!

Prömiyerini Neyzen Tevfik’in doğum yeri Bodrum’da 14 Kasım’da gerçekleştirecek oyunda Uğur Yücel, 'Hiç’in peşinde alemlerde bazen mecnun bazen meczup gezerken, veli ile deli arasında ince çizgide tekkesi kalbi olarak yaşamış Neyzen’in hayat hikayesini, dünyasını, dostlarını; anekdotlar, hicivler ve şiirler ile anlatacak.

Çalışmalara büyük bir özenle devam eden ekip, 'Neyzen Tevfik Hiç' ile hem İstanbul’un farklı sahnelerinde hem de Türkiye’nin birçok şehrinde tiyatroseverlerle buluşacak.

Uğur Yücel 'Neyzen Tevfik Hiç' ile tiyatro sahnelerinde! ile ilgili etiketler tiyatro oyun Uğur Yücel İstanbul Bodrum
GÜNÜN VİDEOSU

İstanbul'da skandal olay: Küçük çocuğa alkol içirip sosyal medyada paylaştılar!

İstanbul Başakşehir'de bir grup genç, sokakta gördükleri küçük çocuğa alkol içirip o anları sosyal medyada paylaştılar.