Üç havalimanı uçuşlara kapatıldı: Sadece yardım uçakları iniş-kalkış yapabilecek

Son dakika haberine göre, Deprem bölgesindeki Hatay, Kahramanmaraş ve Gaziantep havalimanları uçuşa kapatıldı. Bu havalimanları sadece yardım uçakları için kullanılacak.

Son dakika: Sabaha karşı meydana gelen 7.7 ve daha sonra öğle saatlerinde gerçekleşen 7.5 şiddetindeki depremlerin ardından, deprem bölgesindeki Hatay, Kahramanmaraş ve Gaziantep havalimanları uçuşa kapatıldı. Bu havalimanları sadece yardım uçakları için kullanılacak.

Yaşanan büyük depremler sonrası Hatay, Kahramanmaraş ve Gaziantep havalimanları uçuşa kapatıldı. Havalimanlarına sadece yardım uçakları iniş-kalkış yapabilecek.

Deprem nedeniyle Adana Havalimanı'nın trafiğe kapandığına ilişkin haberler ise yalanlandı.

Üç havalimanı uçuşlara kapatıldı: Sadece yardım uçakları iniş-kalkış yapabilecek ile ilgili etiketler Havalimanı Hatay Kahramanmaraş Gaziantep
GÜNÜN VİDEOSU

Mustafa Varank, Bursalı başkanlara kıyafet ve ayakkabı ısmarladı: Kombinin şıklığı halis mi?

Mustafa Varank, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı ve yeni dönem başkan adayı Alinur Aktaş'a ayakkabı, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'a ise ceket pantolon ısmarladı. İzleyenleri gülümseten o anları Varank, "Alper başkana yaptığımız kombinin şıklığı halis mi?" notuyla paylaştı.