Tuzla Organize Sanayi'de bulunan fabrikada yangın çıktı! Valilik'ten açıklama

İstanbul Tuzla'da, bulunan Deri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikada yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Yangının ormanlık alana sıçramaması için gerekli tedbirler alınmaktadır. Yangında, ilk belirlemelere göre ölen ya da yaralanan bulunmamaktadır" denildi. İşte detaylar...

İstanbul Tuzla'da, bulunan Deri Organize Sanayi Bölgesi'ndeki bir fabrikada yangın çıktı. Yangına çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Tuzla Organize Sanayi'de bulunan fabrikada yangın çıktı! Valilik'ten açıklama

Yangının çıkış nedeni ise henüz bilinmiyor.

Kısa sürede büyüyen yangına müdahale devam ediyor. Zaman zaman patlama sesleri de geliyor.

VALİLİK'TEN AÇIKLAMA GELDİ

İstanbul Valiliği tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi: "Saat 12.50 sıralarında Tuzla İlçesi Aydınlı Mahallesi Deri Sanayi Yolu Sokak’ta bulunan fabrikalar bölgesinde yangın çıkmıştır. Bölgeye çok sayıda itfaiye ve Afad KRBN ekibi sevk edilmiştir.

"ORMANA SIÇRAMAMASI İÇİN ÖNLEM ALINMAKTA"

Yangına itfaiye ekipleri müdahale etmektedir. Öte yandan, yangının ormanlık alana sıçramaması için gerekli tedbirler alınmaktadır. Yangında, ilk belirlemelere göre ölen ya da yaralanan bulunmamakta olup, gelişen süreçle ilgili bilgilendirme paylaşımları Valiliğimizce yapılacaktır."

 
 
 

 

Tuzla Organize Sanayi'de bulunan fabrikada yangın çıktı! Valilik'ten açıklama ile ilgili etiketler Yangın Tuzla
GÜNÜN VİDEOSU

Terastan düşen ve cama tutunarak kurtulan genç yaşananları anlattı

Artvin'de terasta fotoğraf çekilmek isterken dengesini kaybedip düşerken son anda tuvaletin penceresine tutunarak hayatta kalan genç, yaşadığı korku dolu anları anlattı.