Tuvana Türkay ve Alper Potuk'tan müjdeli haber!

Fenerbahçeli Alper Potuk ile oyuncu sevgilisi Tuvana Türkay’ın ilişkisi adım adım evliliğe gidiyor.

HT Magazin'den Serkan Öztürk'ün haberine göre, yaklaşık 1 yıldır birlikte olan Alper Potuk ile oyuncu sevgilisi Tuvana Türkay, geçtiğimiz günlerde ilk ciddi adımı attı.

Fenerbahçe'nin ünlü futbolcusu Alper Potuk ile güzel dizi oyuncusu Tuvana Türkay evlilik kararı aldılar. Yaklaşık 1 aydan beri birlikte olan çiftin dünya evine girmek için hazırlıklara başladı.

1698447_e4c2096abfc8292c64af06c42d3c5f6a_640x640

1 aydır sevgili olan ve beraberlikleri sürekli dillerde olan Alper ile Tuvana çifti dünya evine girmek için ilk adımlarını atmaya karar verdiler. Aileler arasında bir yemek tertip eden çift, bu yemekte evlilik kararı aldıkları ve en kısa zamanda bunu hayata geçirecekleri belirtildi.

Posta Gazetesi'nin haberine göre; yaklaşık bir yıldır Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk (26) ile aşk yaşayan Tuvana Türkay’ın (27), eski sevgilisi Bursasporlu Sercan Yıldırım ile çekilmiş fotoğrafları gerginliğe neden olmuştu. Eski aşk görüntülerini sildirmek isteyen oyuncu, Google’a başvurmuştu.

Tuvana Türkay ve Alper Potuk'tan müjdeli haber! ile ilgili etiketler Tuvana Türkay Alper Potuk estetik Instagram evlilik Fenerbahçe kız isteme
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.