Türkiye'nin konuştuğu Ayşe'ye, Bahçeli sahip çıktı: Okul masrafları karşılanacak

Osmaniye'de Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) gireceği sırada kimliğini otomobilde unutan ve polisin 'annen-baban nerede' sorusu üzerine 'ikisi de vefat etti' diye cevap vererek tüm Türkiye’yi ağlatan 19 yaşındaki Ayşe Sabancalı’ya iyi haber MHP'den geldi. Osmaniye Vakfı, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin talimatıyla Ayşe'nin bütün üniversite masraflarının karşılanacağını duyurdu.

Osmaniye'de Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) gireceği sırada kimliğini otomobilde unutan ve polisin 'annen-baban nerede' sorusu üzerine 'ikisi de vefat etti' diye cevap vererek tüm Türkiye’yi ağlatan 19 yaşındaki Ayşe Sabancalı’ya MHP Lideri Bahçeli sahip çıktı.

 OKUL MASRAFLARI KARŞILANACAK

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin kurucusu olduğu Osmaniye Vakfı’ndan yapılan açıklamada Ayşe Sabancalı’nın “devlet ya da vakıf fark etmeksizin hangi üniversite ve bölümde okumak istiyorsa, Vakfın Kurucusu ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları ile Osmaniye Vakfı olarak tüm eğitim masraflarını üstleneceklerini” duyurdular. Osmaniye Vakfı tarafından yapılan açıklama şu şekilde: Osmaniye’de üniversite sınavına girişi sırasında gündeme gelen, hem yetim hem de öksüz kızımız Ayşe Sabancalı’nın, devlet ya da vakıf fark etmeksizin hangi üniversite ve bölümde okumak istiyorsa, Vakfımızın Kurucusu ve MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları ile Osmaniye Vakfı olarak tüm eğitim masraflarını üstleneceğimizi kamuoyuna saygıyla duyuruyoruz.

Türkiye'nin konuştuğu Ayşe'ye, Bahçeli sahip çıktı: Okul masrafları karşılanacak

Türkiye'nin konuştuğu Ayşe'ye, Bahçeli sahip çıktı: Okul masrafları karşılanacak ile ilgili etiketler MHP Devlet Bahçeli YKS yükseköğretim kurumları sınavı ayşe kimlik MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Ayşe Sabancalı