Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin yeni sezonda yayıncısı beIN Sports oldu

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ve beIN SPORTS, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin yayın hakları konusunda anlaşmaya vardı.

Anlaşma kapsamında beIN SPORTS, Avrupa’nın en iyi ligleri arasında gösterilen Basketbol Süper Ligi’ndeki tüm karşılaşmaları canlı yayınlayacak. Türkiye Basketbol Federasyonu ile beIN SPORTS’un, Basketbol Süper Ligi yayın hakları için yaptığı anlaşma 3 yıl süreyle devam edecek. Basketbol Süper Ligi'nde haftanın tüm karşılaşmaları basketbolun yeni evi beIN SPORTS 5’te yayınlanacak. Ayrıca her hafta iki maç da şifresiz beIN SPORTS HABER ekranlarında izleyicisiyle buluşacak.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin yeni sezonda yayıncısı beIN Sports oldu

''3 YIL BASKETBOLUN YENİ ADRESİ beIN SPORTS''

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu yayın hakları anlaşması için şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin yayın hakları için uzun süredir yürüttüğümüz çalışmaları, hem kulüplerimizin hem de Türk basketbolunun ortak faydaları doğrultusunda tamamlamış bulunuyoruz. 2022-2023 sezonundan başlamak üzere; önümüzdeki 3 yıl basketbolun yeni adresi beIN SPORTS olacak. 3 sezon boyunca, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin her hafta tüm maçları (8 karşılaşma) canlı yayınlanacak. Önceki yıllarda olduğu gibi, yine her hafta iki maç şifresiz kanaldan basketbolseverler ile buluşacak. Spor yayıncılığı konusunda ülkemizin en güvenilir kurumlarından olan, basketbol yayıncılığı konusunda kabul ve takdir görmüş bir tecrübe sahibi beIN SPORTS ile yaptığımız anlaşmanın camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.”

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin yeni sezonda yayıncısı beIN Sports oldu - Resim : 2

''YAYINCISI OLMAKTAN BÜYÜK MUTLULUK DUYUYORUZ''

Digiturk Spordan Sorumlu Grup Başkanı Rashed Al-Marri ise konuyla ilgili “Avrupa basketbolunun en heyecan verici liglerinden biri olan Basketbol Süper Ligi'nin yeniden resmi yayıncısı olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türk sporunun en büyük yatırımcısı olarak yerli ve yabancı spor içeriklerini üyelerimize en iyi şekilde sunmak için çok çalışıyoruz. Önümüzdeki üç sezon boyunca, Basketbol Süper Ligi'nin gelişimine destek vermek için sabırsızlanıyoruz" açıklamasını yaptı.

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin yeni sezonda yayıncısı beIN Sports oldu - Resim : 3

İHA

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nin yeni sezonda yayıncısı beIN Sports oldu ile ilgili etiketler beIN Sports basketbol süper ligi yayın hakları anlaşma
GÜNÜN VİDEOSU

Jandarma üniformasıyla esnafa GBT kontrolü yaparken yakalandı! Kadının asıl mesleği şaşırttı...

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde jandarma üniforması giyerek esnaf ve müşterilere Genel Bilgi Toplama (GBT) kontrolü yaptığını söyleyen kadın, ihbar üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine yakalandı. Gözaltına alınan kadının sözleşmeli öğretmenlik yaptığı öğrenildi.