Türk Yıldızları Boğaz'ı selamladı! Görsel şölen kamerada...

Türk Yıldızları öncülüğündeki hava unsurlarınca TEKNOFEST kapsamında İstanbul Boğazı’nda gösteri uçuşu gerçekleştirildi. Yaklaşık yarım saat süren selamlama uçuşu kameralara böyle yansıdı...

21-26 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da yapılacak olan TEKNOFEST öncesi İstanbul Boğazı semalarında Türkiye ve Azerbaycan hava kuvvetleri uçakları selamlama uçuşu yaptı.

Saat 11.00 sıralarında Türk Hava Kuvvetleri'ne ait uçaklar ile Azerbaycan Hava Kuvvetleri'ne ait MIG-29 uçakları, İstanbul Boğazı üzerinde belirdi. Selamlama uçuşu yaklaşık yarım saat sürdü.

Türk Yıldızları Boğaz'ı selamladı! Görsel şölen kamerada...

Üsküdar Nakkaşte'de bulunan millet parkında uçuşu izleyen Enes Karagülle, "Uçakların geçişini izledim. Solotürk ve jetlerimizin yanında Azerbaycan uçakların geçişinide.Gerçekten gurur verici bir tabloydu. Muazzam bir geçiş oldu. Bende o anları telefonumla çekmeye çalıştım. Sesleri ile etkiledi, büyüledi gerçekten" diye konuştu.

Yunus Berat "Gemi fotoğrafçılığı yapıyordum. Ama uçakları çekmek için buraya geldim. Bütün uçakları çektim. Bayağı eğlenceliydi" diye konuştu.

Türk Yıldızları Boğaz'ı selamladı! Görsel şölen kamerada... ile ilgili etiketler Türk Yıldızları İstanbul TEKNOFEST İstanbul Boğazı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.