Türk Hava Yolları'nın ABD'deki 13. uçuş noktası Detroit seferleri bugün başlıyor

Türk Hava Yolları'nın Amerika Birleşik Devlet'lerine 13. uçuş noktası Detroit oldu. İstanbul'dan Detroit’e direk uçuşlar bugün başlıyor. İşte detaylar...

Türk Hava Yolları'nın Amerika Birleşik Devletleri'ndeki 13. uçuş noktası Detroit seferleri bugün başlıyor.

Türk Hava Yolları'nın ABD'deki 13. uçuş noktası Detroit seferleri bugün başlıyor

Hürriyet’ten Uğur Cebeci’nin yazısına göre; İstanbul kalkışlı Detroit uçuşları pazartesi, çarşamba ve cuma günleri olmak üzere haftada üç frekans olarak yapılacak. Ama en kısa sürede frekans sayısının dörde çıkarılması planlanıyor. Detroit için saat 15.:45’te İstanbul Havalimanı’ndan kalkan uçak aynı gün saat 18.50’de kentin Metro- Wayne County (DTW) havalimanına inecek. Uçuş süresi 11 saat 5 dakika olarak planlandı. Detroit’ten de saat 21.35’te kalkacak uçak bir gün sonra saat 15.35’te İstanbul Havalimanı’nda olacak. Bu dönüş uçuşu tam 10 saat sürecek. Seferler Boeing 787-9 Dreamliner uçakları ile gerçekleştirilecek.

DETROİT UÇUŞLARIYLA BİRLİKTE SEFER SAYISI 129'A ÇIKACAK

Türk Hava Yolları, Amerika Birleşik Devletleri’ne haftada 126 uçuş düzenliyor. Detroit uçuşlarıyla birlikte bu sayı 129’a çıkacak. Amerika Birleşik Devletleri’nde uçulan noktalar ve haftalık uçuş sayıları (frekanslar) şöyle: Atlanta 7, Boston 7, Dallas 7, Newark 7, New York 21, Washington DC 11, Houston 7, Los Angeles 14, Miami:14, Chicago 12, Seattle 7, San Francisco 12, Detroit 3.

Türk Hava Yolları'nın ABD'deki 13. uçuş noktası Detroit seferleri bugün başlıyor ile ilgili etiketler Seyahat ekonomi Türk Hava Yolları
GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.