Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakan ırkçı provokatör Paludan'dan skandal açıklama! "Hayal ettiğim gibi olmadı"

Skandalların ardı arkası kesilmediği İsveç'te ırkçılık ve nefret dolu bir provokasyona imza atan Rasmus Paludan'dan ilk açıklama geldi. 'Türkiye'ye gol attığımda işte bu diye düşündüm' diyen Paludan, "İşler hayal ettiğim gibi olmadı ama pişman değilim. Bunu yaptım çünkü önemli siyasi sebepler olduğunu düşünüyorum. Bu kadar çok insanın beni ölümle tehdit etmesine üzülüyorum.'" ifadelerini kullandı.

NATO üyeliği Ankara’nın onayına bağlı olan İsveç'te ırkçılık ve nefret dolu bir provokasyona imza atan Rasmus Paludan, Türk elçiliğinin önünde Kur’an-ı Kerim yaktı.

Eyleme izin verilmesine Türkiye’den tepki yağarken provokasyonun mimarından skandal bir açıklama geldi.

PROVOKATÖR PALUDAN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Aşırı sağcı siyasetçi Rasmus Paludan’ın Türk Elçiliği önünde Kur’an yakmasına izin verilmesinin yankıları sürüyor.

Türkiye'nin tepkisi sonrası İsveç Başbakanı geri adım atarken provokasyonun mimarı Sıkı Yön Partisi (Stram Kurs) lideri Rasmus Paludan, sessizliğini ülke basınına bozdu.

Başta Türkiye olmak üzere pek çok ülkenin tepki gösterdiği isim skandal bir açıklamaya imza attı.

'PİŞMAN MISIN?' SORUSUNA VERDİĞİ CEVAP 

Expressen gazetesine konuşan Paludan 'Türkiye'ye gol attığımda işte bu diye düşündüm' dedi ve ekledi; 'İşler hayal ettiğim gibi olmadı.'

Gazetenin 'pişman mısın?' sorusunu yönelttiği ırkçı siyasetçi şu cevabı verdi;

'Oh hayır. Bunu yaptım çünkü önemli siyasi sebepler olduğunu düşünüyorum. Bu kadar çok insanın beni ölümle tehdit etmesine üzülüyorum.'

Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakan ırkçı provokatör Paludan'dan skandal açıklama! "Hayal ettiğim gibi olmadı"

İsveç'in, aşırı sağcı görüşleriyle bilinen, Danimarka merkezli ırkçı Sıkı Yön Partisi (Stram Kurs) lideri Rasmus Paludan’ın hem İsveç hem de Danimarka vatandaşlığı bulunuyor...

"BİRİSİ AÇIKÇA BENİ ÖLDÜRECEĞİNİ YAZDIĞINDA KORKABİLİRİM"

İmza attığı provokasyondan sonra tehdit mesajları aldığını belirten Paludan, 'Çok somut tehditler alıyorum. Sosyal medyada dakikada beşi tehdit olmak üzere yaklaşık 20 mesaj alıyorum' dedi.

Paludan gazetenin 'korkuyor musun?' sorusuna ise şu yanıtı verdi;

'Evet, birisi açıkça beni öldüreceğini yazdığında korkabilirim.'

 

Türk Büyükelçiliği önünde Kur'an-ı Kerim yakan ırkçı provokatör Paludan'dan skandal açıklama! "Hayal ettiğim gibi olmadı" ile ilgili etiketler İsveç
GÜNÜN VİDEOSU

Tartıştığı adamı zıpkınla vurdu: Yaralı şahıs isyan etti: "Silah sık, bıçakla, bu ne lan?"

İstanbul'da 'yok artık' diyeceğiniz bir olay yaşandı. Yeşilköy Sahili'nde çıkan tartışmada, bir şahıs diğerini bacağından zıpkınla vurdu. Yaralı şahıs ambulansa taşınırken "Silah sık silah, bıçakla, bu ne lan" diye isyan etti.