Tunceli'de korkutan yangın: 300 öğrenci tahliye edildi! Dumandan etkilenenler var...

Tunceli'de kız öğrenci yurdunun 2'nci katında yangın çıktı. 300 öğrenci yangının ardından tahliye edilirken, alevler itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürüldü. Dumandan etkilenen 4 kız öğrenci, tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı.

Tunceli'nin Atatürk Mahallesi'nde 300 öğrencinin kaldığı 5 katlı Ehlibeyt Kız Öğrenci Yurdu'nun 2'nci katında sabah saatlerinde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.

300 ÖĞRENCİ TAHLİYE EDİLDİ

İhbar üzerine olay yerine itfaiye, AFAD, sağlık, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi. Emniyet ve jandarmaya ait Toplumsal Olaylara Müdahale Araçları da (TOMA) hazırda bekletilirken, 300 öğrenci, yurttan kısa sürede tahliye edildi.

Tunceli'de korkutan yangın: 300 öğrenci tahliye edildi! Dumandan etkilenenler var...

DUMANDAN ETKİLENEN ÖĞRENCİLER HASTANEYE KALDIRILDI

Dumandan etkilenen 4 öğrenci, tedbir amaçlı hastaneye kaldırıldı. Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü. İl Emniyet Müdürü Tolga Yılmaz ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulselam Er de olay yerinde incelemelerde bulundu.

Hastaneye kaldırılan öğrencilerin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtilirken, yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Tunceli'de korkutan yangın: 300 öğrenci tahliye edildi! Dumandan etkilenenler var... - Resim : 2

Tunceli'de korkutan yangın: 300 öğrenci tahliye edildi! Dumandan etkilenenler var... - Resim : 3

Tunceli'de korkutan yangın: 300 öğrenci tahliye edildi! Dumandan etkilenenler var... ile ilgili etiketler Tunceli yurt Yangın kız yurdu öğreni
GÜNÜN VİDEOSU

Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu şimdi de TIR kullandı

Eski motosiklet dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu'nun 4 yaşındaki oğlu Zayn Sofuoğlu, son olarak dev bir TIR'ın direksiyonuna geçti.