TSK'ya iftira atmıştı... Şaban Sevinç'ten 'Sezgin Tanrıkulu ihraç edilsin' çağrısı!

CHP'ye en yakın gazetecilerin başında gelen Şaban Sevinç, Türk ordusuna iftira atan Sezgin Tanrıkulu'nun CHP'den ihraç edilmesini istedi.

Terörist cenazesine katılan, İHA ve SİHA'lara karşı çıkan CHP'nin Diyarbakır milletvekili Sezgin Tanrıkulu yine bir skandala imza attı.

Tanrıkulu katıldığı bir tv programında FETÖ ve PKK'nın kara propagandalarına sığınarak, kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri'ne iftira attı

SİHA SEZGİN'DEN TSK'YA ÇİRKİN İFTİRA

CHP'li Sezgin Tanrıkulu, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin 15 köylüyü helikopterden attığı, köyleri yaktığı ve bombaladığı iftirasını attı.

Türk Silahlı Kuvvetleri'ni sorgulayacaklarını dile getiren Tanrıkulu, "Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yaptığı her şey eleştiriden azade değil, bizler milletvekiliyiz. Bunları sorgularız. TSK üzerinden bu tür şaibelerin kalkması amacıyla bunu sorarız." dedi.

ŞABAN SEVİNÇ'TEN CHP'YE 'İHRAÇ EDİN' ÇAĞRISI

CHP'ye en yakın gazetecilerin başında gelen Şaban Sevinç, Türk ordusuna iftira atan Zengin Tanrıkulu'nun CHP'den ihraç edilmesini istedi. 

Twitter hesabından çağrı yapan Sevinç, "Utanç verici! Hiçbir CHP’li TSK’ya böyle iftira atmaz, atamaz. Sezgin Tanrıkulu derhal CHP’den ihraç edilmelidir." ifadelerini kullandı. 

 

 

 

TSK'ya iftira atmıştı... Şaban Sevinç'ten 'Sezgin Tanrıkulu ihraç edilsin' çağrısı! ile ilgili etiketler Sezgin Tanrıkulu

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İşte 5.1 büyüklüğündeki deprem sırasında Bursa'da yaşanan panik anı!

Merkez üssü Marmara Denizi Gemlik Körfezi olan 5.1 büyüklüğünde deprem sırasında Bursa'da panik anları güvenlik kameralarına böyle yansıdı.