TRT Tabii resmen tanıtıldı! Başlangıçta ücretsiz olacak

TRT’nin merakla beklenen Uluslararası Dijital Platformu, görkemli bir törenle resmen tanıtıldı. Dijital Platformun ismi Tabii oldu! Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tabii'nin başlangıçta Türkiye'de ücretsiz olacağını açıkladı. İşte merak edilen tüm detaylar...

TRT’nin küresel arenada farkındalık oluşturacak olan en büyük projesi “Uluslararası Dijital Platformu” tanıtım programı sanat ve medya camiasından birçok ismin katılımıyla gerçekleşti.

DİGİTAL PLATFORMUN ADI TABİİ OLDU!

TRT tarihinde bir ilk olan proje için Beykoz Kundura Fabrikası’nda görkemli bir tanıtım gecesi düzenlendi.

Gecede markanın ismi, logosu, içerikleri, platformun üyelik detayları ve yayın hayatına başlayacağı tarih açıklandı.

Merakla Beklenen Uluslararası Dijital Platformu'n adı Tabii oldu.

TRT Tabii resmen tanıtıldı! Başlangıçta ücretsiz olacak

BAŞLANGIÇTA TÜRKİYE'DE ÜCRETSİZ OLACAK

TRT'nin uluslararası dijital platformu 'Tabii' 7 Mayıs’ta izleyiciyle buluşacak.

Uluslararası dijital platformu "Tabii"ye "www.tabii.com" adresinden ulaşılabilecek ve ilk etapta Türkiye'deki kullanıcılara ücretsiz olacak.

TRT Tabii, 30 yeni yapım ve 184 yeni bölümle açılış aşamasında en zengin orijinal içeriğe sahip platform olacak. İçerikler, Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Urduca ve Arapça dillerinden oluşacak.

TRT Tabii resmen tanıtıldı! Başlangıçta ücretsiz olacak - Resim : 2

AKSİYONDAN KOMEDİYE BİRÇOK İÇERİK OLACAK

Orijinal içeriklerle meraklıların karşısına çıkmaya hazırlanan uluslararası dijital platformu Tabii, aksiyondan komediye tarihi dramadan animasyona kadar birçok içerik yer alacak.

ÇOK SAYDA DAVETLİ KATILDI

İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un da katıldığı gecede ayrıca, sanat, sinema, siyaset, spor, iş ve reklam dünyasından birçok ünlü isim de yer aldı.

TRT Tabii resmen tanıtıldı! Başlangıçta ücretsiz olacak - Resim : 3

TABİİ, GLOBAL SEKTÖRDE SES GETİRECEK

Yayın hayatına geçmesiyle birlikte TRT uluslararası dijital platformunun, global dev rakiplerin olduğu sektörde ses getirecek farklı yapımlarla izleyicisiyle güçlü bir bağ kurması bekleniyor.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TABİİ PAYLAŞIMI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT'nin uluslararası dijital platformu 'Tabii' için sosyal medyadan 'hayırlı olsun' mesajı yayımladı.

Erdoğan paylaşımında, ''Bizi birleştiren hikayeleri, 5 farklı dilde ve 25 ülkede anlatacak olan yeni dijital platformumuz #tabii’nin yolu açık, izleyicisi bol olsun. tabii Türkiye’de başlangıçta ücretsiz olarak milletimizle buluşacak. Hayırlı olsun.'' ifadelerini kullandı.

TRT Tabii resmen tanıtıldı! Başlangıçta ücretsiz olacak ile ilgili etiketler TRT Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan
GÜNÜN VİDEOSU

Seçim gününü kana bulayacaklardı! MİT ve Emniyet'ten DEAŞ operasyonu: Teröristler yakalandı...

28 Mayıs’ta gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde eylem hazırlığında oldukları tespit edilen 6 DEAŞ Terör Örgütü üyesi MİT ve Konya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonuyla yakalandı.