Tren, kamyonu bir anda ikiye böldü: Burnu bile kanamadan araçtan çıktı

Yıllar önce bir trenin ortadan ikiye böldüğü Amazon Teslimat Kamyonunun ve mucizevi bir şekilde enkazdan yara almadan kurtulan sürücünün yeni görüntüleri ortaya çıktı.

2021 yılında, Amazon sürücüsü Alexander Evans, Milwaukee, Wisconsin yakınlarında bir köy yolunda arabasıyla işini yaparken, teslimat kamyonu bir tren tarafından ikiye bölündü.

Evans bu kazadan mucizevi bir şekilde yara almadan kurtuldu. Evans'ın sol kulağı sağır bu nedenle de trenin kornasını duymadığını belirtti.

Olayın görüntüleri yıllar sonra ortaya çıktı.

Komik olan şey ise Evans'ın 33. doğum günüydü. Ve kazanın ardından hiçbir şey olmamış gibi araçtan inmesi olayı gerçekten ilginç bir hale getiriyor.

Tren, kamyonu bir anda ikiye böldü: Burnu bile kanamadan araçtan çıktı ile ilgili etiketler ABD Trafik kazası tren kazası

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.