Trafik magandası kadın terör estirdi: Çarptı, yol kesti, tehdit etti! Takip ederken başka araca da çarptı...

Kartal'da Özlem Ç.'nin kullandığı otomobil, Baran Gür'ün kullandığı hafif ticari araca arkadan çarptı. Baran Gür ile tartışan Özlem Ç., sürücünün üzerine yürüyerek "Senden mi korkacağım" diyerek tepki gösterdi ve aracı tekmeledi. Özlem Ç. olay yerinden ayrılan sürücüyü uzun süre takip ederek otomobiliyle yolunu kesti. Trafik magandası kadın takip ettiği sırada başka bir araca da çarptı.

Olay, 2 Şubat Cuma günü Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, Özlem Ç. yönetimindeki 34 HJU 918 plakalı otomobil, Baran Gür'ün kullandığı hafif ticari araca arkadan çarptı. Kaza nedeniyle sürücüler arasında tartışma çıktı.

Trafik magandası kadın terör estirdi: Çarptı, yol kesti, tehdit etti! Takip ederken başka araca da çarptı...

ARACI TEKMELEDİ, TEHDİT VE HAKARETLERDE BULUNDU

Tartışmanın uzaması üzerine görüntü alan Baran Gür'e tepki gösteren Özlem Ç. tehdit ve hakaretlerde bulundu. "Polis çağıracağım" diyen Baran Gür'e karşılık veren Özlem Ç., "Çağır oğlum, senden mi korkacağım. İstediğini çekebilirsin" dedi. Özlem Ç. aracına geçen Baran Gür'ün üzerine yürüdü. "Kadınsın diye bir şey yapmıyorum" şeklinde tepki gösteren Baran Gür'e Özlem Ç., "Yap, adamsan yap diyerek" çarptığı aracı tekmeledi.

Trafik magandası kadın terör estirdi: Çarptı, yol kesti, tehdit etti! Takip ederken başka araca da çarptı... - Resim : 2

ARACI TAKİP EDİP YOLUNU KESTİ, BAŞKA ARACA DA ÇARPTI

Tartışmanın uzaması üzerine olay yerinden ayrılan Baran Gür, bu kez de takip edildi. Otomobille Gür'ün kullandığı aracı dakikalarca takip eden Özlem Ç., bir süre sonra aracın önünü kesti. Araç sürücüsü Baran Gür yoluna devam ederken, tartışma araç camlarından da sürdü. Özlem Ç.'nin kullandığı otomobil, takip sırasında aracı bir kez daha geçmeye çalışırken, başka bir otomobile çarparak kaza yaptı.

Trafik magandası kadın terör estirdi: Çarptı, yol kesti, tehdit etti! Takip ederken başka araca da çarptı... - Resim : 3

Yaşanan olayı saniye saniye cep telefonu ile kayıt altına alan hafif ticari araç sürücüsü Baran Gür, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Kazanın ardından çıkan tartışma, Özlem Ç.'nin aracı tekmelediği anlar ile dakikalarca süren takip ve yol kestiği anlar görüntülere yansıdı.

Trafik magandası kadın terör estirdi: Çarptı, yol kesti, tehdit etti! Takip ederken başka araca da çarptı... - Resim : 4

Trafik magandası kadın terör estirdi: Çarptı, yol kesti, tehdit etti! Takip ederken başka araca da çarptı... ile ilgili etiketler Trafik Trafik kazası Tehdit hakaret
GÜNÜN VİDEOSU

Özlem Zengin'den DEM'e: İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor!

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin ile muhalefet milletvekilleri arasında 'İsrail ile ticaret' tartışması çıktı. DEM sıralarına seslenen Zengin'in "Zaten İsrail'in asıl amacı sizin gibileri korumaktır. İsrail kendi güvenliği için sizleri yaşatıyor. " sözleri gündem oldu.