Trafik kavgasında yeni bir boyut: Aracın üstünde zıpladı, yumrukla camları kırdı...

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşanan bir trafik kavgası oldukça garip görüntülere sahne oldu. Sinirli şahıs, kavga ettiği kişinin otomobilinin üstüne çıktı ve zıpladı. Daha sonra da yumrukla camları kırdı.

Olay, Çorlu ilçesi Cemaliye Mahallesi Akıncılar Caddesi üzerinde eski Vatan Hastanesi mevkiinde meydana geldi. Selami G., kullandığı 57 DN 072 plakalı otomobili yol kenarına park ederek uzaklaştı. Bir süre sonra geri geldiğinde yanına yaklaşan bir şahıs, Selami G.'ye saldırarak darp etti.

Trafik kavgasında yeni bir boyut: Aracın üstünde zıpladı, yumrukla camları kırdı...

Öfkesi dinmeyen saldırgan, daha sonra otomobilin üzerine çıkarak zıpladı. Aracın üzerinden atlayan saldırgan, bu kez aracın camlarını tekme ve yumruk darbeleriyle parçaladı. Şahıs daha sonra olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Araç sürücüsü Selami G., olayla ilgili polise şikayette bulundu.

Trafik kavgasında yeni bir boyut: Aracın üstünde zıpladı, yumrukla camları kırdı... ile ilgili etiketler Tekirdağ Kavga Çorlu Otomobil

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tefeciler Seçil Erzan'ı boş araziye götürüp tehdit etti! Yüzü gözü şiş halde ne derlerse tekrarladı

"Fatih Terim Fonu" ile milyonlarca dolarlık vurgun yapan bankacı Seçil Erzan'ın tefeciler tarafından tehdit edildiği görüntüler ortaya çıktı. Erzan'ın, evinden alınıp boş araziye götürüldüğü videoda yüzü gözü şiş halde tefeciler ne söylerse tekrar ettiği görüldü.