Toyota'dan yerli otomobil için tebrik mesajı!

Dün tanıtım lansmanı yapılan yerli otomobile Japon otomotiv üreticisi Toyota'dan tebrik mesajı geldi.

Türkiye, dün gerçekleştirilen tanıtım lansmanıyla yerli otomobilini tüm dünyaya duyurdu. 

TOGG'un Türkiye'nin Otomobili'nin tanıtıldığı "Yeniliğe Yolculuk Buluşması" ve Bilişim Vadisi Resmi Açılış Töreni, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, kabine üyeleri, sivil toplum kuruluşlarıyla sektör temsilcilerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda davetlinin katılımıyla Gebze'de gerçekleşti.

TOYOTA, TÜRKİYE'Yİ KUTLADI

Japon otomotiv markası Toyota, Türkçe içeriklerini paylaştığı Twitter sayfasından "Türkiye’nin otomobili aramıza hoş geldin" diyerek Türk bayraklı bir fotoğraf paylaştı.

Toyota'dan yerli otomobil için tebrik mesajı!

JAPONLAR KUTLADI ALMANLAR KISKANDI

Japon firmanın tebrik mesajının yankıları sürerken Alman otomotiv firması Volkswagen'in ise elektrikli araç üretimini erkene çekmesi dikkat çeken bir detay oldu. Türkiye'nin yerli otomobilini dünyaya duyurduğu gün, Alman firma elektrikli araç üretimi planını 2 yıl erkene çekti.

 

Toyota'dan yerli otomobil için tebrik mesajı! ile ilgili etiketler Türkiye Yerli otomobil Volkswagen Toyota Otomobil Alman kutlama
GÜNÜN VİDEOSU

Teslim olan PKK'lı teröristler hakkında çarpıcı gerçek ortaya çıktı! Açlıktan bağırsakları delinmiş

Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde mağaradan çıkarak teslim olan teröristler ile ilgili çarpıcı gerçekler ortaya çıktı. Sefalet içinde yaşadıkları öğrenilen teröristlerin açlıktan bağırsakları delinmiş.