Tolga Sarıtaş Rol Arkadaşı Özge Yağız'ı Sinir Ediyor! Özge Yağız İtirafıyla Akılları Aldı!

Baba dizisinde bir araya gelen Tolga Sarıtaş ve Özge Yağız ikilisi uyumlarıyla dikkat çekiyor. Bugün Twitter'dan canlı soruları yanıtlayan Özge Yağız'ın itirafı herkesi şaşırttı.

Tolga Sarıtaş ve Özge Yağız Baba dizisinde abi ve kardeşi oynuyor. Kadir ve Büşra ikilisine hayat veren oyuncular sette de uyumlu olduklarını gösterdi.

Özge Yağız'ın Tolga Sarıtaş itirafı ise hayranları tarafından samimi bulundu.

"SÜREKLİ BANA SATAŞIYOR"

Baba dizisinin Büşra'sı Özge Yağız, Twitter'da takipçilerinin sorularını yanıtladı. Kadir karakterini canlandıran rol arkadaşı Tolga Sarıtaş hakkında, "Sahnelerde beni kanser ediyor. Çünkü sürekli sataşıyor bana, sürekli birbirimizle dalga geçiyoruz. Tam ağlayacağım beni güldürüyor. Beni sinir ediyor bazen ama çok seviyorum. Bir abim olsa böyle severmişim" dedi.

Tolga Sarıtaş Rol Arkadaşı Özge Yağız'ı Sinir Ediyor! Özge Yağız İtirafıyla Akılları Aldı! ile ilgili etiketler Tolga Sarıtaş özge yağız baba dizisi itiraf
GÜNÜN VİDEOSU

İşte Ankara'da meydana gelen patlama anı!

Ankara'da İçişleri Bakanlığı binası önünde saldırı hazırlığındaki iki terörist etkisiz hale getirildi. Teröristlerden biri üzerindeki bombayı patlattı. O anlar kameralara yansıdı.