TOKİ Kars Kuraları bugün çekiliyor! TOKİ Kars kuraları bugün kaçta çekilecek?

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi olarak nitelendilerilen ve 81 ilde yapılan TOKİ Sosyal Konut Projesi’nde kura çekimlerine başlandı. Dün Ardahan ve Şırnak çekilişinde evler sahiplerini bulurken, gözler bugün çekilecek olan Kars kurasına çevrildi. Peki Toki Kars kurası bugün mü çekilecek? Kura çekilişleri ne zaman belli olur. İşte detaylar…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinde 2+1, 3+1 evler için sıra kura çekilişinin bugünkü adresi Ardahan.

TOKİ Kars Kuraları bugün çekiliyor! TOKİ Kars kuraları bugün kaçta çekilecek?

Ardahan ve Şırnak ilçelerinin ardından sıra Kars ve Siirt için TOKİ kura çekilişine geldi. Bugün gerçekleşecek kura çekilişi ile nihai isim listesi ve yedek liste belli olacak.

TOKİ ARDAHAN KURA ÇEKİMLERİNİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

TOKİ Kars Kuraları bugün çekiliyor! TOKİ Kars kuraları bugün kaçta çekilecek? ile ilgili etiketler emlak TOKİ Ardahan
GÜNÜN VİDEOSU

Virajı alamadı yoldan düştü... Of’taki kaza sabah ortaya çıktı

Trabzon'un Of ilçesine bağlı Kıyıboyu Mahallesi’nde Harun Şengül’ün (68) kullandığı araç şarampole yuvarlandı. Gece saatlerinde meydana gelen kazada şengül'ün yokuşu çıkarken viraja yaklaşınca direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu meydana geldiği öğrenildi. Sabah havanın aydınlanması ile ortaya çıkan kazada araç sürücüsü hayatını kaybetti.