TOGG kullanıcılarını bekliyor! Mobil deneyim merkezi 2023 boyunca Türkiye'nin 7 bölgesini dolaşacak

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG, Türkiye genelinde mobil deneyim merkezleri açmaya başladı. İstanbul'da Meydan AVM, Bursa'da Suryapı Marka AVM’de mobil deneyim merkezleri açan Togg, 2023 boyunca Türkiye'nin 7 bölgesini dolaşacak. İşte detaylar...

Türkiye'nin yerli ve milli otomobili TOGG, Türkiye genelinde mobil deneyim merkezleri açmaya başladı.

TOGG kullanıcılarını bekliyor! Mobil deneyim merkezi 2023 boyunca Türkiye'nin 7 bölgesini dolaşacak

Togg, doğrudan yönettiği ve 2023 boyunca 10'u sabit 8'i gezici olmak üzere sayıları 18'e ulaşacak deneyim merkezlerinin yanı sıra kullanıcıya yakın olmak için mobil deneyim merkezleri açmaya başladı. Aynı anda İstanbul’da Meydan AVM ile Bursa Suryapı Marka AVM’de mobil deneyim merkezleri açan Togg, akıllı cihazlarını ve etrafında oluşan tüm ekosistemi burada kullanıcılarla buluşturacak.

BİR ŞEHİRDE 1,5 2 AY KALACAK 

Bir şehirde en az 1,5-2 ay açık kalacak mobil deneyim merkezlerinde kullanıcılar, hem Togg ekosistemini deneyimleme hem de Togg T10X'i inceleme şansı bulacak. Togg, yıl içinde mobil deneyim merkezi sayısını 8'e çıkaracak. Togg'un mobil deneyim merkezleri 2023 boyunca Türkiye'nin 7 bölgesini dolaşacak.

BU YIL SAYISI 20'YE ULAŞACAK

Togg CEO'su Gürcan Karakaş, kullanıcılara uçtan uca, hızlı ve verimli bir deneyim yaşatmayı hedeflediklerini belirterek, şunları kaydetti: "Kullanıcıyla temas ettiğimiz noktalarımızı açmayı sürdürüyoruz. Deneyim merkezlerimizin ilkini İstanbul Zorlu Center'da açmıştık, bu sayıyı bu yıl Türkiye çapında 18'e çıkaracağız. Yine bu yıl içinde 20'den fazla sabit ve mobil servis noktamız hazır olacak. Kullanıcılarımızla bir araya geleceğimiz mobil deneyim merkezlerimizin sayısını da yıl içinde 8'e çıkaracağız. Bu mağazalarımızla da 7 bölgemizi dolaşacağız."

TOGG kullanıcılarını bekliyor! Mobil deneyim merkezi 2023 boyunca Türkiye'nin 7 bölgesini dolaşacak ile ilgili etiketler Otomobil TOGG Bursa İstanbul
GÜNÜN VİDEOSU

Cansız bedeni bulunan eski Bakan Mehmet Ali Yılmaz'ın olaylı TS-FB maçı sonrası verdiği röportaj!

Spordan sorumlu eski Devlet Bakanı ve Trabzonspor Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın evinde cansız bedeni bulunmasının ardından olaylı Trabzonspor-Fenerbahçe maçından sonra verdiği röportaj ortaya çıktı.