Tıvorlu İsmail'in oğlu evlendi 6.9 milyonluk takı takıldı!

Düğünlerde söylediği şarkılar ve ilginç tarzıyla sosyal medyada çok konuşulan Tıvorlu İsmail'in oğlu evlendi. Halı saha büyüklüğünde halayların olduğu düğünde 6.9 milyonluk takı takıldı.

Düğünlerde söylediği şarkılar ve farklı tarzıyla sosyal medya fenomeni haline gelen İsmail Aşkan namıdiğer Tıvorlu İsmail, oğlunu evlendirdi. Gevdan aşireti mensubu olan Aşkan ailesinin 28 yaşındaki oğlu Mazlum Aşkan, hayatını Iraklı 25 yaşındaki Zine Ataman ile birleştirdi.

Çiftin Şırnak Beytüşşebap’taki 2 gün 2 gece süren düğününe Belediye Başkanı Habip Aşan, Goyan, Elki, Jırki, Mamhura, Pirosi ve Gevdan gibi bölgedeki aşiretlerin liderleri ve mensupları ile internet fenomenleri, yurt dışından gelen iş insanları ve çok sayıda davetli katıldı.

Özel hazırlanmış folklor ekibinin de yöresel kıyafetleriyle halay çektiği düğünde gelen misafirlere 2 ton yemek hazırlanıp dağıtılırken, düğünde damada 5 milyon 200 bin lira değerinde altın ve para, geline de 1 kilo altın ve 75 bin lira para takıldı.

Düğünde takılan takı ve paraların 6,9 milyon lira değerinde olduğu belirtildi.

Tıvorlu İsmail'in oğlu evlendi 6.9 milyonluk takı takıldı! ile ilgili etiketler Şırnak

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Tekirdağ'da pitbull dehşeti! Kadını ve köpeğini vatandaşlar zor kurtardı: Korku dolu anlar

Tekirdağ'da köpeği ile birlikte yürüyüşe çıkan kadın, ağızlıksız ve tasmalı bir pitbullun saldırısına uğradı. Vatandaşlar kadın ve köpeğini pitbullun elinden zor kurtardı.