Tivibu'dan yarıyıl tatilinde çocuklara özel birbirinden eğlenceli içerikler

24 Ocak Pazartesi günü başlayacak olan yarıyıl tatilinde, Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu yeni içerikleriyle çocukların heyecanına ortak olacak. Tivibu Film’e eklenen “Teneffüs Vakti” klasöründeki eğlenceli yapımlar tatil boyunca izleyiciyle buluşacak. “Teneffüs Vakti” klasöründeki animasyon ve çocuk-aile türündeki filmler, 22 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında tüm aboneler tarafından izlenebilecek. İşte yarıyıl tatilinde çocukların izleyebilecekleri eğlenceli filmler...

Öğrencileri, 24 Ocak 2022 Pazartesi günü başlayıp, 4 Şubat 2022 Cuma günü sonlanacak olan yarıyıl tatili heyecanı sardı. Tivibu Film’e eklenen “Teneffüs Vakti” klasöründeki animasyon ve çocuk-aile türündeki filmler, 22 Ocak-6 Şubat tarihleri arasında tüm aboneler tarafından izlenebilecek ve öğrencilerin tatiline renk katacak.

 Tivibu'dan yarıyıl tatilinde çocuklara özel birbirinden eğlenceli içerikler

Platformdaki Sinema Aile ve Sinema Aile 2 kanalları ile Disney Junior, Baby TV, Nicktoons, Boomerang, Da Vinci Learning, Carousel TV’nin de aralarında bulunduğu çocuk kanalları ise tüm abonelere açık olacak.

 

İŞTE TİVİBU'NUN 'TENEFFÜS VAKTİ' KLASÖRÜNDEKİ YENİ FİLMLER

Tüm Tivibu kullanıcılarının yarıyıl tatili boyunca erişebileceği “Teneffüs Vakti” klasöründe, çocuklar başta olmak üzere tüm ailenin beğeniyle izleyeceği filmler yer alıyor.

Hanna-Barbera’nın nostaljik Scooby-Doo serisine dayanan, dört arkadaş ve bir köpeğin maceralarını konu alan 2020 yapımı Scoob!, Roald Dahl’ın klasikleşen romanı “The Witches”den uyarlanan ve cadıların gerçek olduğunu keşfederek onlarla savaşan bir çocuğun hikayesini anlatan Cadılar, yine roman uyarlaması olan İngiliz fantastik drama filmi Gizemli Bahçe ile Nancy Drew ve Gizli Merdiven Tivibu’da ilgiyle karşılanacak yapımlar arasında öne çıkıyor.

Tivibu'dan yarıyıl tatilinde çocuklara özel birbirinden eğlenceli içerikler - Resim : 2

DORA VE KAYIP ALTIN ŞEHRİ

Küçük izleyicilerin yakından bildiği çizgi seri Kâşif Dora’nın beyaz perdeye aktarılan hikayesi ‘Dora ve Kayıp Altın Şehri’ de Tivibu’da ekrana geliyor. Doğayla iç içe büyüyen Dora artık lise çağındadır ve yeni arkadaşlar edinmiştir. Dora, yeni arkadaş grubu ile ailesini kurtarmak ve kayıp İnka uygarlığının arkasındaki tahmin edilemez gizemi çözmek için rengarenk bir maceraya atılır.


AYI PADDINGTON 2

Michael Bond tarafından yaratılan Paddington Bear'ın hikayelerine dayanan devam filmi “Ayı Paddington 2” Tivibu’da izleyicilerin karşısına çıkıyor. Paddington, 100 yaşına girecek Lucy Teyze’ye, uzun uğraşlarla satın aldığı çok özel hediyenin çalınmasıyla kendini yeni bir maceranın içinde bulur.


ZOOTROPOLİS: HAYVANLAR ŞEHRİ

Yönetmen Byron Howard’ın ekranlara yansıttığı Zootropolis, teknolojiyi kullanabilen medenileşmiş hayvanların yaşadığı bir şehirdir. Şehre yeni gelen iyimser polis memuru Judy Hopps bu zorlu metropolde kendini kanıtlamaya çalışırken ilginç serüvenlere sürüklenir.

Tivibu'dan yarıyıl tatilinde çocuklara özel birbirinden eğlenceli içerikler - Resim : 3


MOANA

Walt Disney animasyon stüdyoları tarafından hazırlanan “Moana”, kendisini kabilesine kanıtlamak isteyen genç bir kızın hikayesidir. Usta bir kâşif olarak anılmak isteyen karakterimiz atalarının tamamlayamadığı zorlu bir görevi kendine misyon edinir.

Tivibu'dan yarıyıl tatilinde çocuklara özel birbirinden eğlenceli içerikler - Resim : 4

YARIYIL TATİLİNE ÖZEL İNDİRİM

Tivibu abonelerine ‘Kirala Satın Al’ klasöründe sunulan filmlerden “Orman Gezisi”, “Space Jam: Yeni Efsane”, “Ajanlar İş Başında”, “İnanılmaz Aile 2”, “Moana”, “Zootropolis: Hayvanlar Şehri” ve “İnanılmaz Aile” yarıyıl tatiline özel 99 kuruşa küçük seyircileriyle buluşuyor.

 

Tivibu'dan yarıyıl tatilinde çocuklara özel birbirinden eğlenceli içerikler ile ilgili etiketler tivibu film çocuk filmleri yarıyıl tatili Sömestr tatili Tivibu Film teneffüs vakti
GÜNÜN VİDEOSU

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dev posteri 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne asıldı! "Yine Reis, Yeniden Reis"

Cumhurbaşkanlığı seçiminin sonuçlanmasının ardından bir grup, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın posterini astı. O anları kameraya alan bir vatandaşın "Yine Reis, Yeniden Reis" sloganları attığı görüldü.