Tiryakilere üçüncü darbe: Bir sigara grubuna daha zam geldi! 19,50 TL oldu!

Philip Morris ve R.J Reynolds Tobacco gruplarının sigara zammının ardından bir grup daha fiyat artışına gitti. British American Tobacco da sigara fiyatlarını 1 lira ile 1,5 lira artırdı. Böylelikle Türkiye'de satılan en ucuz sigara 15.50 TL oldu, en pahalı sigara ise 19.50 TL oldu.

Bu hafta sigara tiryakilerine peş peşe zam haberleri gelmeye devam ediyor. 

ZAMLAR PAZARTESİ BAŞLAMIŞTI

Pazartesi günü P. M. grubuna ait sigaralara 1 lira zam gelmiş ve fiyat artışı hemen etiketlere yansımıştı. Grubun sattığı en pahalı tütün ürünü 19.50 TL olurken, en ucuz sigara 15.50 TL oldu.

 


J.T. GRUBUNA DÜN ZAM GELMİŞTİ

Dün de JT. grubuna ait sigaralara zam geldi. Grubun 2 sigarasına 2 lira zam gelirken, diğer sigaralar ise 1 lira zamlandı. 16 TL olan iki farklı sigaranın paketi 18 TL'ye çıktı. 14.50 lira olan sigaralar 15.50 lira, 15 lira olan sigaralar 16, 16 lira olan sigaralar ise 17 lira oldu. Grubun sattığı en pahalı tütün ürünü 18 lira olurken, en ucuz sigara 15.50 lira oldu.

 

BUGÜN DE BRITISH AMERICAN TOBACCO GRUBUNA ZAM

Bugün ise BA. grubu sigaralarına zam geldi. 1 lira ile 1,5 lira olarak paketlere yansıtılan zam bugünden itibaren geçerli olacak. Böylece grubun sattığı en ucuz sigara 15.50 TL, en pahalı sigara da 19.50 TL oldu.

Tiryakilere üçüncü darbe: Bir sigara grubuna daha zam geldi! 19,50 TL oldu! ile ilgili etiketler sigara zam fiyat British American Tobacco tiryaki
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...