THY'den gecikmelerle ilgili açıklama geldi

THY'den gecikmelerle ilgili açıklama! Açıklamada "Avrupa'da yaşanan hava sahası yoğunlukları seferlerimizde gecikmelere neden olmakta. Süreci minimize etmek adına yetkili ekiplerimiz çalışıyor" denildi.

THY'den yapılan açıklamada:

"Avrupa'da yaşanan hava sahası yoğunlukları seferlerimizde gecikmelere neden olmakta. Süreci minimize etmek adına yetkili ekiplerimiz çalışıyor." denildi.

Türk Hava Yolları Basın Müşaviri Yahya Üstün sosyal medyadan açıkladı;

Yolcularının memnuniyetini daima odak noktası alan bayrak taşıyıcı havayolumuz, Bayram tatili boyunca ilâve talebi karşılamak adına ek seferler düzenlemektedir.

Uçuşlarımızın zamanında kalkışına yönelik sergilediğimiz tüm gayrete rağmen, mevcut meteorolojik etkiler ve özellikle Avrupa’da yaşanan hava sahası yoğunlukları nedeniyle seferlerimize kalkışlarında slot uygulanmakta ve bu da zaman zaman gecikmelere neden olabilmektedir.

Süreci minimize etmek adına yetkili ekiplerimiz bilfiil çalışmakta olup, uçuşlarının güncel durumuyla ilgili olarak da yolcularımıza vakitlice ulaşmaktadırlar.

Bu oldukça yoğun Bayram trafiğinde, yolcularımızın uçuşlarını, Türk Hava Yolları kalitesinden zerre ödün vermeksizin icra etme gayretimizle kendilerine iyi uçuşlar diliyor, Kurban Bayramlarını tebrik ediyoruz.

 

THY'den gecikmelerle ilgili açıklama geldi ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

MSB duyurdu! Irak ve Suriye'de PKK'ya ağır darbe: 10 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Irak’ın kuzeyindeki Gara ve Pençe Kilit bölgelerinde tespit edilen 5 PKK’lı terörist ile Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde belirlenen 10 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirildiğini duyurdu.