THY'den bilet kampanyası

THY Türkiye içi bilet kampanyasını başlattı. 849 TL'den başlayan fiyatlar 1 Kasım 2024-15 Ocak 2025 tarihleri arasındaki biletler için geçerli olacak.

Türk Hava Yolları (THY), 849 TL'den başlayan fiyatlarla bilet kampanyasını başlattı. Kampanyalı biletler 17 Haziran-19 Haziran tarihleri arasında alınacak biletler için geçerli. Seyahat dönemi ise 1 Kasım 2024-15 Ocak 2025 olarak belirlendi.

Yurt içi uçak bileti kampanyası kurallar ve koşullar ise şöyle: -Kampanya 17 Haziran 2024 (dahil) – 19 Haziran 2024 (dahil) tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 01 Kasım 2024 (dahil) – 15 Ocak 2025 (dahil) arasında olan biletler için geçerlidir. -Kampanya, İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, direkt, Economy Class uçuşlarda geçerlidir. Kampanya 27 Aralık 2024 (dahil) – 02 Ocak 2025 (dahil) tarihlerinde gerçekleştirilecek seyahatleri kapsamaz.

-Kampanya kapsamında sunulan ücretler, F Class tek yön ücretlerdir. -Kampanya, KKTC Ercan Havalimanı’na yapılacak uçuşları kapsamamaktadır. -Kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare (ortak) seferlerde ve AnadoluJet (AJet) uçuşlarında geçerli değildir. -Kampanya kapsamında sunulan ücretler tüm yurt içi uçuşlarda EcoFly ücret sınıfında 849 TL’dir.

Kampanya kapsamında sunulan ExtraFly pakette ücretler; İzmir, Kayseri, Antalya, Bodrum, Dalaman, Ankara, Nevşehir hatlarında 1.229 TL, PrimeFly pakette 1.299 TL’dir. Bu hatlar dışında kalan tüm yurt içi uçuşlarda ücretler ExtraFly pakette 1.179 TL, PrimeFly pakette ise 1.239 TL’dir. Kampanya, Türk Hava Yolları çağrı merkezi, internet sitesi ve mobil uygulamasında geçerlidir. Satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretleri değişkenlik gösterebilir.

- Rezervasyon ve biletleme işlemi aynı anda tamamlanmalıdır. Kampanya kapsamında belirtilen ücret, rezervasyon yapılmış ancak satın alması tamamlanmamış biletlemelerde geçerli değildir. Kampanya kapsamında EcoFly paketten alınan biletlerde değişiklik ve iptale izin verilmez. - Kampanya kapsamında sunulan ücrete tüm vergi ve harçlar dahildir. - Kampanyalı biletler sınırlı sayıdadır ve sınırlı süre içinde kullanılabilir. -Kampanya kapsamında sunulan ücretler diğer indirim haklarıyla birleştirilemez.

- Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. -Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir. Kampanya kapsamında 100.000 adet koltuk arz edilecektir.

 

THY'den bilet kampanyası ile ilgili etiketler
GÜNÜN VİDEOSU

MSB duyurdu! Irak ve Suriye'de PKK'ya ağır darbe: 10 terörist öldürüldü

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Irak’ın kuzeyindeki Gara ve Pençe Kilit bölgelerinde tespit edilen 5 PKK’lı terörist ile Suriye’nin kuzeyindeki Fırat Kalkanı ve Barış Pınarı bölgelerinde belirlenen 10 PKK/YPG’li teröristi etkisiz hale getirildiğini duyurdu.