Thodex'ten sonra bir kripto para platformu daha kapandı

Thodex vurgunu gündemden düşmeden başka bir kripto para platformu olan Vebitcoin faaliyetlerini durdurma kararı aldığını açıkladı.

Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'in internet sitesini kapatıp yurt dışına çıkmasının ardından kripto para işlemleri yapan bir şirket daha finansal sıkıntı yaşadığını duyurdu.

Kripto para şirketi Vebitcoin, son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden olumsuz yönde etkilendiklerini duyurdu. Vebitcoin'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi zor bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız."

Thodex'ten sonra bir kripto para platformu daha kapandı

 Vebitcoin, dün de şu paylaşımı yapmıştı.

Thodex'ten sonra bir kripto para platformu daha kapandı ile ilgili etiketler kripto vebitcoin
GÜNÜN VİDEOSU

Hindistan'da korkunç kaza! 3 tren birbirine girdi: 288 ölü, 900'den fazla yaralı

Hindistan'da iki yolcu ve bir yük treninin çarpışması sonucu meydana gelen katliam gibi kazada son belirlemelere göre 288 kişi öldü 900'den fazla kişi de yaralandı.