Thodex reklamında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusu!

Faruk Fatih Özer'in ardında yüzlerce mağdur bırakarak kaçmasının ardından Thodex vurgununda yeni gelişme yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Thodex'in reklamlarında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Ünlülerin reklamdan sonraki mal varlıklarının incelenmesi istendi.

Thodex sahibi Faruk Fatih Özer'in arkasında yüzlerce mağdur bırakarak yurt dışına kaçmasının ardından kripto para borsasının reklamlarında oynayan manken, oyuncu, şarkıcılar hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Ünlü isimlerin reklamdan sonraki mal varlıklarının incelenmesi istendi.

20 NİSAN'DA KAÇTI!

Thodex sahibi Faruk Fatih Özer yatırımcıların paralarını aldı, 20 Nisan'da yurt dışına kaçtı.

108 milyon dolarlık vurgun yaptıktan sonra kayıplara karışan Özer ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Yapılan ihbar doğrultusunda Türkiye'deki kız arkadaşıyla görüştüğü ileri sürüldü. Suç duyurusu dilekçesine göre; Özer'in kız arkadaşı Thodex'in reklamlarında oynayan ünlü isimlerden biriydi. Thodex merkez binasının olduğu rezidansta oturuyordu. Şüpheli isimlerden binaya girip çıkan kişinin tespit edilmesi istendi.

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, yapılan suç duyurusu dilekçesinde Thodex kripto para borsasının reklamlarında oynayan ünlüler ve bu borsaya paranızı yatırın diyen ekonomistin banka hesaplarının incelenmesi istendi. Şüpheli şahısların Thodex reklamından sonra elde ettikleri mal varlıklarının da tespiti talep edildi. Ayrıca ekonomist Erkan Öz ve aralarında Özge Ulusoy, Ebru Şallı, Burcu Esmersoy gibi isimlerin de bulunduğu 20 ünlü isimle Faruk Fatih Özer'in arasındaki görüşme kayıtlarının incelenmesi istendi.

Thodex mağdurları avukatı Sinan Keskin, "Fatih Faruk Özer’in irtibatlı olduğu, organizasyonda yer alan manken, oyuncu ve kamuoyuna mal olmuş çeşitli kişiler hakkında da bu irtibatın ortaya çıkartılması için savcılığa suç duyurusunda bulunduk" dedi.

Thodex reklamında oynayan ünlüler hakkında suç duyurusu! ile ilgili etiketler Kripto para Reklam thodex Faruk Fatih Özer
GÜNÜN VİDEOSU

Şampiyon Galatasaray, Florya'da taraftarıyla buluştu! Muhteşem kutlama

Süper Lig'de bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan Galatasaray, Ankara deplasmanından evi Florya'ya döndü. Galatasaray’da futbolcular, teknik ekip ve yönetim kurulu üyeleri, şampiyonluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde sarı-kırmızılı taraftarlarla kutladı.