TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi derbide çıkan olayları incelemek için İzmir’e gidiyor...

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, Göztepe - Altay maçında yaşanan olayların ardından İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, iki kulübün başkanları, takım kaptanları, yaralanan Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç ve yetkililerle yüz yüze görüşerek olayı tüm ayrıntılarıyla incelemek için İzmir’e gidiyor.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Spor Toto 1. Lig’de dün akşam çıkan olaylar nedeniyle yarıda kalan Göztepe - Altay maçı nedeniyle İzmir’e gidiyor. İzmir derbisinde yaşanan olayların ardından İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, iki kulübün başkanları, takım kaptanları, yaralanan Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç ve yetkililerle yüz yüze görüşerek olayı tüm ayrıntılarıyla incelemek için yarın İzmir’e gidecek.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi derbide çıkan olayları incelemek için İzmir’e gidiyor...

YARALI GÖZTEPE TARAFTARINI ZİYARET EDECEK

Hastanede tedavisi devam eden Göztepe taraftarı Mehmet Çakır’ı da ziyaret edecek olan Büyükekşi, programı dahilinde İzmir’deki tüm spor kulübü başkanları ile öğle yemeğinde bir araya gelecek ve ardından İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfını ziyaret edecek.

İHA

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi derbide çıkan olayları incelemek için İzmir’e gidiyor... ile ilgili etiketler TFF Mehmet Büyükekşi Göztepe Altay Spor Toto 1. Lig İzmir Derbi
GÜNÜN VİDEOSU

Sidney'de ayin sırasında kan donduran olay! Gazze ile ilgili vaaz veren piskopos bıçaklandı...

Avusturalya’nın Sidney kenti yakınlarında vaaz veren piskopos, Gazze’deki deneyimlerini anlatıp, Gazze’de küçük çocukların öldürülmemesi gerektiğini belirtirken bıçaklı saldırıya uğradı. O anlar saniye saniye YouTube'da canlı yayınlandı.