Teröriste sahip çıkan Mirgün Cabas Gain ekranlarında

DHKP-C'li teröristlerin Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı İstanbul Adliyesi'nde rehin almasına destek veren gazeteci Mirgün Cabas, Kiraz'ın şehadet yıl dönümünde yeniden gündeme geldi. Teröristleri savunan Cabas'ın programlarını Gain isimli platformda sürdürmeye devam etmesi ise eleştirilerin hedefi oldu.

İçerik: SuperHaber
İçerik: SuperHaber

DHKP-C'li teröristlerin Çağlayan Adliyesi'nde Berkin Elvan dosyasına bakan Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı silahla rehin alması üzerine skandal bir açıklama yapan gazeteci Mirgün Cabas, yeniden gündem oldu.

TERÖRİSTLERE SAHİP ÇIKMIŞTI: ÇOCUKLARI VURMAYIN

Savcı Kiraz'ın şehadetinin 6'ncı yılında sosyal medyada paylaşım yapanlar, olayın yaşandığı sırada "Bu eylem nasıl biterse bitsin çıkarılacak tek ders var: Çocukları vurmayın, annelerini yuhalatmayın" paylaşımında bulunan Cabas'a tepki gösterdi.

Teröriste sahip çıkan Mirgün Cabas Gain ekranlarında

"HALA PROGRAM YAPIYOR..."

Bir savcının görevi başındayken teröristler tarafından şehit edilmesini savunan Cabas'a sosyal medyadan eleştiriler yükseldi.

Cabas'ın Filli Boya'nın eski sahibi Gözde Akpınar'a ait olan Gain'de insanların karşısına çıkması da tepki gösterilen bir diğer konu oldu.

İşte sosyal medyadan gelen tepkilerin bazıları:

Teröriste sahip çıkan Mirgün Cabas Gain ekranlarında ile ilgili etiketler DHKP-C terörist savcı Mirgün cabas mehmet selim kiraz
GÜNÜN VİDEOSU

Azerbaycanlı TV spikerinin Kılıçdaroğlu yorumu gündem oldu: Bay Bay Kemal, vay vay Kemal oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşısında bir düzine yenilgi alan Kılıçdaroğlu'nun durumuna Azerbaycanlı TV spikerinin yorumu gündem oldu. Azerbaycanlı TV spikeri, "Önce Bay Kemal, sonra Bay Bay Kemal, nihayetinde ise vay vay Kemal" dedi.