Teröristbaşı Fethullah Gülen yine Türk milletine hakaret etti!

15 Temmuz'da darbeye yeltenen ancak milletten aldığı cevapla hüsrana uğrayan FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen, son konuşmasında Türk milletine hakaretlerde bulundu.

Terörist başı Gülen, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi ve sonrasında demokrasi nöbeti için sokaklara çıkan vatandaşlara para verildiğini söyledi.

FETÖ elebaşı "Birilerini protesto etme adına ceplerine 100'er dolar koymak, mitingler yapmak, birilerine sövme adına yığın yığın paralar vermek işte bunlar millete kan kusturularak şu anda yapılıyor" diyerek yeni bir alçaklığa imza attı.

Fethullah Gülen köleyken İslam'ı seçtiği için işkence gören Hz. Habbâb bin Eret'i anımsatarak, "Hz. Habbâb bin Eret de olsa, Yasir’de olsa, Sümeyye’de olsa, Ammar’da olsa, Bilal’de olsa nihayet gidecekler sözü sazı hem yerdekilere hem göktekilere geçen zata arzuhalde bulunacaklar" ifadesini kullandı.

Konuşmasında "Beklemeyi" öğütleyen FETÖ elebaşı Gülen, "Bunu kestirmeye de gücümüz yetmez. Bazen olmasını arzu ettiğimiz şey evavı hevesimize göre birkaç dakika, birkaç gün birkaç hafta ve birkaç ay içerisinde olsun isteriz. Oysaki bir sözde ifade edildiği gibi 'bir çekirdekten meydana geldik'" diye konuştu.

Fethullah Gülen konuşmasının bir bölümünde de "Bize kalsa her mesele bugün yarın olsun bitsin zalim cezasını bulsun…" ifadelerini kullandı.

Teröristbaşı Fethullah Gülen yine Türk milletine hakaret etti! ile ilgili etiketler Haber
GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...