Temizlik görevlisi fark etti! Polis ekipleri sevk edildi...

İstanbul Üsküdar'da dün sabah saatlerinde ATM'de hijyen amaçlı temizlik yapan görevli, iki farklı ATM'ye yerleştirilmiş bilgi kopyalama aparatlarını fark etti. Polis aparatları incelemek üzere takıldığı yerden söktü.

Üsküdar'da dün sabah saatlerinde ATM'lerde hijyen amaçlı temizlik yapan bir görevli, bir bankaya ait Dr. Fahri Atabey Caddesi ile Tunusbağı Caddesi üzerinde bulunan ATM'lerde farklı bir aparatın takılmış olduğunu fark etti.

Temizlik görevlisi fark etti! Polis ekipleri sevk edildi...

Durumdan şüphelenen görevli, hemen polise haber verdi.

APARATLAR İNCELEMEYE ALINDI

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri yaptıkları incelemede ATM cihazlarının üst kısmına kullanıcıların şifre ve kart bilgilerini görecek şekilde takılmış kamera ve muhtemelen kameranın kaydettiği görüntüleri başka bir yere aktaran bir aparat buldu.

Temizlik görevlisi fark etti! Polis ekipleri sevk edildi... - Resim : 2

Olay yeri inceleme ekipleri her iki ATM ve çevresinde aparatları takanlar hakkında ipucu bulmak için inceleme yaptı. Aparatlar, ATM'ler üzerinde delil araması yapıldıktan sonra takıldığı yerden sökülerek incelenmek üzere muhafaza altına aldı.

Temizlik görevlisi fark etti! Polis ekipleri sevk edildi... - Resim : 3

Polis ATM'lere bu aparatları yerleştiren kişi veya kişileri tespit etmek için soruşturma başlattı.

Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

DHA

Temizlik görevlisi fark etti! Polis ekipleri sevk edildi... ile ilgili etiketler ATM Üsküdar atm dolandırıcıları

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

İETT otobüsünde yangın çıktı: Yanan otobüsü elinde yangın tüpü varken üfleyerek söndürmeye çalıştı

İstanbul Kağıthane'de İETT'ye bağlı halk otobüsünün motor kısmında yangın çıktı. Aracın şoförü yangını üfleyerek söndürmeye çalışınca ortaya ilginç bir manzara çıktı. İşte o anlar...