Temel Karamollaoğlu'ndan tepki çeken Ayasofya ve başörtüsü açıklaması!

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, katıldığı canlı yayın programında tepki çeken açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, "Ayasofya'yı açmakla, başörtüsünü çözmekle İslamcı olunmaz." dedi.

Seçimlerin ardından ittifak içerisinde oluşan olumsuz havayı dağıtmak isteyen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, eleştirilerin dozunu kaçırdı.

Cumhurbaşkanlığı Seçimi'nin sonuçlarının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hız kesmeden çalışmalara başladı. Millet İttifakı'nda ise dengeler adeta bozuldu.

Seçim öncesi dağılıp bir araya gelen parti liderlerinin birlik ve beraberlik mesajlarından eser kalmadı.

Yaşanan hezimetin ardından gözler ittifakın akıbetine çevrildi.

Temel Karamollaoğlu da parti içerisindeki karışıklığı gölgede bırakmak adına skandal açıklamalarda bulundu.

"TAYYİP BEY'İN İSLAM DİYE BİR DERDİ YOK"

KRT TV’de Gündem Özel programına katılan Karamollaoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Burada meseleye yaklaşırken Tayyip Bey'in İslam diye bir derdi yok. Varmış itibanı doğuruyor, cami yapmak, Ayasofya'yı açmak buna benzer başörtüsünü sorununu çözmek bunlar onu tabiri caizse İslamcı yapıyor. Bunu söyleye söyleye dilimizde tüy bitti. İslam güzel bir ahlaktır. Faiz en son haram kılınan bir usuldür. Yalan söyleyemezsin.

Temel Karamollaoğlu'ndan tepki çeken Ayasofya ve başörtüsü açıklaması! ile ilgili etiketler Temel Karamollaoğlu Saadet Partisi AK Parti Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhurbaşkanı

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Giresun'da fırtına etkisiyle deniz taştı! Mini tsunami dehşeti kamerada...

Giresun'da etkili olan fırtına nedeniyle deniz taştı. Mini tsunami yaşanan Tirebolu ilçesinde o anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.