Tekrar evlenmeye hazırlanıyorlar!

Ünlü yıldız Justin Bieber ile Hailey Bladwin geçtiğimiz yıl sessiz sedasız evlendi. Birinci yıl dönümlerini kutlamaya hazırlanan çift, düğün yapmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz yıl gizlice evlenen Justin Bieber ve Hailey Baldwin, birinci yıl dönümlerini kutlamaya az bir zaman kala düğün hazırlıkları yapmaya başladı. Magazin sitesi TMZ'ye göre Bieber ve Baldwin, 30 Eylül'de Güney Carolina'da küçük bir düğün yapacak.

Çift özel, samimi ve küçük bir düğün planlıyor. Hailey'in nedimeleri, Kim Basinger ve Alec Baldwin'ın kızları Ireland Baldwin ile Alaia Baldwin olacak. Düğünde çiftin en sevdiği şarkıcı Daniel Caesar sahne alacak.

DAVETİYE ÇIKARTTILAR

Çizgi roman temalı davetiye görselinde, "Bu özel günde sizinle birlikte olmaktan onur duyuyoruz" yazıyor.

Tekrar evlenmeye hazırlanıyorlar!

MUTLU MESUT DEVAM EDİYOR

Çift 2014 ve 2016 yılları arasında ayrıl-barış bir ilişki yaşadı. Justin Bieber'in Selena Gomez'den nihayet ayrılmasının ardından Haziran 2018'de aşklarını yeniden alevlendirdiler. 1 ay sonra, Justin Bieber, Bahamalar'daki romantik bir tatil sırasında Hailey Baldwin'e evlenme teklif etti. Herkes bunun bir anlık, yanlış bir karar olduğunu düşünse de, çift ilişkilerini mutlu mesut sürdürüyor.

Tekrar evlenmeye hazırlanıyorlar! ile ilgili etiketler Justin Bieber