Teknoloji dahisi Elon Musk, yanlışlıkla telefon numarasını paylaştı!

Teknoloji dahisi olarak da bilinen Elon Musk, çok konuşulacak bir hataya imza attı. Musk, Facebook'un sahibi olduğu sanal gerçeklik platformu Oculus CTO'su John Carmack'e özelden atmak istediği telefonunu Twitter'da herkese açık biçimde paylaştı. Arayanlar ise ilginç mesajıyla karşılaştı

Space X ve Tesla'nın kurucusu Elon Musk bir teknoloji dehası olmasına rağmen sosyal medyada yanlışlıkla telefon numarasını paylaştı.

Facebook'un sanal gerçeklik kuruluşu Oculus'un üst düzey teknoloji yöneticisi (CTO) John Carmack'e özelden kişisel cep telefonu numarasını vermek isteyen Elon Musk, mesajı yanlışlıkla herkese açık ortamda mention ile paylaştı.

MİLYONLARCA KİŞİ GÖRDÜ!

16.7 milyon takipçisi olan Musk'ın attığı tweet saniyeler içerisinde silinmesine rağmen milyonlarca görüntüleme aldı.Numarayı arayan CNBC muhabiri Musk'ın telefonundaki telesekreter mesajının popüler PlayStation oyunu "God of War" göndermesi olduğunu açıkladı.

1762389_c6df4d2aec865896a7ec55045c011a37

İLGİNÇ BİR MESAJLA KARŞILAŞTILAR

Mesajda "Tanrılar sayesinde başardın. Bir şekilde bana ulaştın. Sana tebrik ve saygılarımı sunuyorum." dendiği belirtildi. Öte yandan Elon Musk'ın neden John Carmack ile görüşmek istediği de merak konusu oldu.

Bilgisayar oyunları endüstirisinde efsane gözüyle bakılan Carmack, id Software şirketini kurmasıyla ön plana çıkmıştı. Doom ve Quake gibi dönemin efsane klasiklerini geliştiren şirketin beyni olan Carmack daha sonra, 2013 yılında Oculus'a geçmiş ve 1 sene sonra Facebook şirketi 2.3 milyar dolara satın almasına rağmen görevinde kalmıştı.

Teknoloji dahisi Elon Musk, yanlışlıkla telefon numarasını paylaştı! ile ilgili etiketler Twitter elon musk telefon numarası paylaştı