Tarkan'ın Geççek Şarkısı Yayınlandı! Geççek Şarkısı Sosyal Medyada Gündem Oldu

Tarkan'ın Geççek şarkısı yayınlandı. Geççek şarkısı yayınlanır yayınlanmaz twitter'da dünya çapında TT listesine girdi. Geççek şarkısını neden yazdığını açıklayan Tarkan, "Belki biraz teselli eder, moral verir, umut olur dedim" ifadelerini kullandı.

Tarkan'ın son şarkısı "Geççek" 17 Şubat Perşembe akşamı YouTube'da yayınlanmaya başladı. 'Megastar'ın Geççek adlı son şarkısında, "Geldiği gibi gitçek, her şeyin sonu var bu çilede bitçek, hadi yeter artık fena bunaldık, düş babam artık düş yakamızdan..." sözleri yer alıyor.

"MORAL VERİR, UMUT OLUR..."

Yeni şarkısının yayınından önce YouTube'da video paylaşan Tarkan, Geççek'i nasıl yazdığını açıkladı. Tarkan, "Bundan bir yıl kadar önce ruh halimim hiç de iyi olmadığı bir dönemden geçtim. Dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın endişe verici gidişatı, doğanın yok edilişi, pandemi gibi şeyler beni çok olumsuz etkiliyordu. O anlarda içimde bir melodi ve söz yankılandı. Hepimize çok iyi gelecek bir şarkı yazmak istedim. Kimbilir belki biraz teselli eder, moral verir, umut olur dedim. Dilerim ki hepimize iyi gelir Geççek" dedi.

KLİP ÇEKİMLERİ 4 GÜN SÜRDÜ

Yönetmenliğini İrfan Yıldırım’ın, yapımcılığını Anima İstanbul’un, prodüksiyonunun ise Anima İstanbul ve Hitt Müzik ortaklığı ile yapıldığı video klibin 4 gün süren çekimleri İstanbul’da 20’den fazla lokasyonda, yaklaşık 30 oyuncu ve 60 kişilik bir ekiple gerçekleştirildi.

Tarkan'ın Geççek Şarkısı Yayınlandı! Geççek Şarkısı Sosyal Medyada Gündem Oldu ile ilgili etiketler Tarkan Geççek

Sitene Ekle

GÜNÜN VİDEOSU

Bakan Varank, yürümeye zorluk çeken 70 yaşındaki seçmeni Togg ile oy kullanacağı okula götürdü

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Bursa'da oyunu kullandı. Bakan Varank, Bursa'da oy kullanırken yürüme güçlüğü çeken Hatice Sevinç'i Togg ile evinden alarak oy kullanacağı okula götürdü. İşte detaylar...